Tek Taş Hayal Olmaktan Çıkıyor - Son Dakika

Tek Taş Hayal Olmaktan Çıkıyor

26.11.2012 10:16
Tek Taş Hayal Olmaktan Çıkıyor, System.String[]

Eşsiz pırlantalar Gimora vitrininde 129 TL'den başlayan fiyatları ve albenisi ile parıldıyor!

www.gimora.com pırlanta koleksiyonu ile tek taş hayal olmaktan çıkıyor. Sertifikalı ve Gemolog onaylı pırlantalar Gimora'da göz kamaştırıyor!

Tek taşını kendisi almak, yeni yılda sevdiklerine güzel bir hediye vermek ya da sevdiği kadına en özel teklifi ışıl ışıl bir pırlanta ile taçlandırmak isteyen herkes Gimora'nın seçkin pırlanta koleksiyonunda aradığını buluyor.

Gimora, kişiye özel üretimiyle Dünya Pırlanta Borsaları'nı haftalık takip ederek en uygun fiyatlarla en trend tasarımları üyeleriyle buluşturuyor.

Gimora, gemologlar tarafından onaylanmış pırlanta koleksiyonunun kalitesini ve özelliklerini uluslararası geçerliliği olan sertifikayla kanıtlıyor.

Tek Taş Hayal Olmaktan Çıkıyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tek Taş Hayal Olmaktan Çıkıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Görme engelli ve psikolojik sorunları olan şahıs, eşini defalarca bıçakladı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!