Tek Taş Pırlanta Sahibini Buldu - Son Dakika

Tek Taş Pırlanta Sahibini Buldu

15.02.2016 12:05
Tek Taş Pırlanta Sahibini Buldu, System.String[]

Kahramanmaraş Piazza AVM’de Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlenen ‘Pırlanta Yüzük’’ kampanyasının talihlisi belirlendi.

Kahramanmaraş Piazza AVM'de Sevgililer Günü'ne özel olarak düzenlenen 'Pırlanta Yüzük" kampanyasının talihlisi belirlendi.

Bu yıl Sevgililer Günü'ne özel hazırlanan hediye kampanyasında, 1-7 Şubat tarihleri arasında, aynı günde en yüksek miktarda alışveriş yapan Piazza Club üyesi Mehmet Akif Dağ, en anlamlı hediyelerden pırlanta yüzüğü kazanan isim oldu.

Piazza'da, Zen Pırlanta işbirliğiyle hazırlanan Sevgililer Günü'ne özel kampanyanın ödülü olan tek taş pırlanta yüzük, Mehmet Akif Dağ'a teslim edildi.

Sevgililer Günü'nün en özel armağanlarından kabul edilen tek taş pırlanta yüzük, pek çok kadının hayalini süslediği gibi, kadınların kalbini fethetmek isteyen erkekler için de en garanti yol olarak değerlendiriliyor. - KAHRAMANMARAŞ

Tek Taş Pırlanta Sahibini Buldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tek Taş Pırlanta Sahibini Buldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaşlı Josef de Souza sözünde durdu, buz tutmuş havuza atladı Cadde ortasında dehşet! Baltayla saldırdıkları şahsı bacağından yaraladılar Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü