Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi - Son Dakika

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi

12.01.2012 19:00
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi, System.String[]

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi takımlarından Şanlıurfa Engelliler Basketbol Takımı, kendi sahasında Karabük ekibiyle oynayacağı maçtan galip gelmek istiyor.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi takımlarından Şanlıurfa Engelliler Basketbol Takımı, kendi sahasında Karabük ekibiyle oynayacağı maçtan galip gelmek istiyor.

Kulüp başkanı ve takım antrenörü Veysi Fırat, yaptığı açıklamada, ligde son 2 haftada oyuncularının sergilediği üst düzey performanstan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Ligin uzun bir maraton olduğunu dile getiren Fırat, şunları kaydetti:

"Ligin güçlü takımlarından Karabük ekibini yenmek istiyoruz. Takım olarak her maça galibiyet parolasıyla çıkıyoruz ve her takıma göre ayrı ayrı galibiyet hesapları yapıyor, öyle sahaya çıkıyoruz. Kardemir Karabük Spor Kulübü, hem şehrini hem de Kardemir Demir Çelik firmasını arkasına almış, ligimizin güçlü takımlarından biridir. Biz isteriz ki Şanlıurfa şehri ve ilimizdeki büyük firmalar da bize böyle destek versin ama nerede...Kulübümüz aylardır maddi sıkıntı içinde kıvranıyor. Bu duyarsızlığın sonucunda takımımız bir skandalla karşı karşıya gelecek ve en sonunda takımımız, maça çıkamaz bir hal alacaktır. Bir an önce başta sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız olmak üzere diğer mülki amirlerden maddi sıkıntımızın çözümü noktasında destek bekliyoruz."

Fırat, 15 Ocak Pazar günü saat 13.00'da Karabük ekibiyle karşılaşacakları maçta idareci ve taraftarların desteklerini beklediklerini kaydetti.

- ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota süper marketler de katıldı Aliyev, Ermenistan ile görüşmek için tek şart koştu: Karabağ'dan aşamalı olarak çekilmeli Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Ankaragücü-Hatayspor maçı ileri bir tarihe ertelendi Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı