Son Dakika Haberleri: Tekirdağ'da Gençler, Ceza Kesen Polis Memuruyla Selfie Çekti

Tekirdağ'da Gençler, Ceza Kesen Polis Memuruyla Selfie Çekti

7 gün önce

Tekirdağ'da bir grup motosikletli genci durduran polis, bazı motosikletlerin trafiğe uygun olmaması üzerine ceza kesti. Gençler, cezaya rağmen polisle selfie çekti.

Tekirdağ'da Gençler, Ceza Kesen Polis Memuruyla Selfie Çekti, System.String[]

Tekirdağ'ın  Çorlu ilçesinde bir grup genç kendilerine ceza kesen polis memuru ile selfie çektiler.

Habertürk Haber Merkezi'nden Göksel Gürsoy'ûn aktardığı bilgilere göre,  Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ekiplerince araçlara yönelik uygulama yapıldı. İhbarlı yapılan uygulamalar sırasında tehlikeli araç kullananlar, eksik evrak ile eksik ekipmanları bulunan motosiklet ve araç sürücülerine cezai yaptırım uygulandı.

CEZA KESİLEN GENÇLERDEN SELFİE İŞTEĞİ

Uygulama yapan ekipler kasksız, tehlikeli ve gürültülü şekilde seyir halinde olan bir grup motosikletli genci durdurdu.  Polis bazı motosikletlerin de trafiğe uygun olmaması üzerine gençlere ceza kesti. Gençler cezaya rağmen polis memuru ile selfie çektirmek istedi.

Polis memuru gençlerin isteklerini geri çevirmedi.


Uyuşturucu Madde Kullanan Vatandaş, Sokak Ortasında Kendinden Geçti Kılıçdaroğlu'ndan Irak Tezkeresine İlk Yorum: İçeriğine Göre Karar Vereceğiz
Sağlık Bakanlığı'nın Yasakladığı Elektronik Sigarada Fare Zehri Tehlikesi Kırklareli ve Tekirdağ'da Petrol Arama İzni Çıktı