Son Dakika Haberleri: Tekirdağ'da İnsan Hakları Konulu Konferans Düzenlendi

Tekirdağ'da İnsan Hakları Konulu Konferans Düzenlendi

12 ay önce

Tekirdağ Valiliği İl İnsan Hakları Kurulu ve Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü iş birliğiyle "İnsan Hakları" konulu konferans düzenlendi.

Tekirdağ'da İnsan Hakları Konulu Konferans Düzenlendi, System.String[]

Tekirdağ Valiliği İl İnsan Hakları Kurulu ve Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü iş birliğiyle "İnsan Hakları" konulu konferans düzenlendi.


Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen konferansa konuşmacı olarak NKÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Gökhan Oğuz katıldı. Konferansı Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Vali Yardımcısı Abdullah Kalkan, Hukuk Müşaviri Şahin Aslan, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri izledi.


Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda Dr. Gökhan Oğuz, insan hakları kavramının tarihi süreci ve nereye ait olduğu, siyasi bir enstrüman olarak nasıl kullanıldığı konularına değindi.


Program, günün anısına Oğuz'a çiçek takdiminin ardından fotoğraf çekimiyle son buldu. - TEKİRDAĞ

Haber Yayın Tarihi: 15.12.2018 10:10 Kaynak: İHAYargıç, tecavüz mağduruna sordu: Size 150 bin dolar verse cezasının hafifletilmesini kabul eder misiniz?
Hadise'nin cesur paylaşımı sosyal medyada olay oldu! Binlerce beğeni aldı Son dakika: 4 HDP'li belediye başkanı daha görevden alındı