Son Dakika Haberleri: Tekirdağ'da Sağanak, Hayatı Olumsuz Etkiledi

Tekirdağ'da Sağanak, Hayatı Olumsuz Etkiledi

7 gün önce

TEKİRDAĞ'da, aniden bastıran ve yaklaşık 10 dakika süren sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.

Tekirdağ'da Sağanak, Hayatı Olumsuz Etkiledi, System.String[]
TEKİRDAĞ'da, aniden bastıran ve yaklaşık 10 dakika süren sağanak, hayatı olumsuz etkiledi. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar ve sürücüler zor anlar yaşarken, bazı yollar ise sularla kaplandı.

Tekirdağ'da akşam saatlerinde bastıran ve 10 dakika süren sağanak, vatandaşları hazırlıksız yakalarken, hayatı olumsuz etkiledi. Kentin birçok noktasında caddeleri dolduran su nedeniyle trafik kilitlendi. Vatandaşlar kapalı alanlara sığınırken, Hayrabolu Köprülü Kavşağı köprü altında, Hükümet Caddesi ve Çiftlik Önü de sularla doldu. Kentin alt yapı sorunlarından sorumlu olan TESKİ ekipleri ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri biriken suları vidanjör yardımıyla tahliye çalışması yaptı. - TekirdağAK Parti'li Mehmet Muş'tan Bedelli Açıklaması: Celbi Çıkanlar da Faydalanabilecek Doğu ve Güneydoğu'da Terörden Temizlenen Yaylalar Ekonomiye Katkı Sağlıyor

Adnan Oktar'ın Hayatını Kararttığı Kadınlar, Örgütün İç Yüzünü Anlattı 3600 Ek Gösterge Nedir? Maaşlarda Değişiklik Olacak Mı? Kimler Yararlanacak?