Son Dakika Haberleri: Tekirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu

Tekirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu

7 gün önce

Tekirdağ’ın Çerkezköy ve Çorlu ilçelerinde yapılan uyuşturucu operasyonunda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken 2 şüpheli yakalandı.

Tekirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu, System.String[]
Tekirdağ'ın Çerkezköy ve Çorlu ilçelerinde yapılan uyuşturucu operasyonunda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken 2 şüpheli yakalandı.

Tekirdağ Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Çorlu Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde uyuşturucu/uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi.

Operasyon sonucunda 2,215 kilogram sentetik kannabinoid, 33.50 gram eroin, 21.45 gram kokain, 1 adet ruhsatsız av tüfeği ve 25 adet av fişeği ele geçirildi. Operasyonda yakalanan 2 şahısla ilgili başlatılan soruşturma devam ederken Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıslar ile mücadelenin kararlılıkla devam edeceği vurgulandı. - TEKİRDAĞ

YORUMLAR


ABD, En Az Bir Trilyon Doları Piyasadan Çekip Yok Edecek İstanbul - İstanbul'da Tarihi Eser Operasyonu

TUSKON'un Firari Başkanı Rıza Nur Meral'in Eşine ByLock Gözaltısı Komşusuna Yardım Etmeye Giden Zanlı, Çuval Taşıyan Genç Kadına Cinsel İstismarda Bulundu