Ayaklarından bağlayıp çuvala koydukları köpeği ölüme terk ettiler - Son Dakika

Ayaklarından bağlayıp çuvala koydukları köpeği ölüme terk ettiler

03.03.2021 23:04

Tekirdağ'da yol kenarında hayvansever Ümran Yoran tarafından çuval içinde ölü bulunan köpeğin, ayaklarından bağlandığı ve eziyete maruz kaldığı ortaya çıktı. Olaya tepki gösteren Yoran, "Bu kadar güzel bir ortamda bu köpeğin ölmesi reva mı?" dedi.

Tekirdağ'ın Malkara ilçesi Hacıevhat Mahallesi eski Keşan yolu mevkiinde yaklaşık 6 gün önce bir vatandaş, yol kenarında çuval içine konulmuş telef olan köpeğe rastladı. Kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yol kenarına atılan köpeğin, ayaklarından bağlandığı ve eziyete maruz kaldığı belirlendi.

Ayaklarından bağlayıp çuvala koydukları köpeği ölüme terk ettiler

"BÖYLE BİR ŞEY OLMASIN ARTIK BIKTIK"

İhbar üzerine bölgeye gelen Malkara Belediyesi ekipleri, köpeğin cesedini olay yerinden kaldırdı. Olaya tepki gösteren Malkara sakini havyan sever Ümran Yoran, "Ayaklarından bağlanmış, çuval içine konulmuş köpeği ölü vaziyette bulmuşlar. Bu kadar güzel bir ortamda bu köpeğin ölmesi reva mı? Çok yazık. Durum nedir bilmiyorum. Böyle bir şey olmasın artık biz bıktık. Kuyruğundan bacaklarından gördüğüm kadarıyla çok güzel bir hayvanmış. Lütfen bütün insanlardan biraz olsun saygı bekliyorum" diye konuştu.

Ayaklarından bağlayıp çuvala koydukları köpeği ölüme terk ettiler

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ayaklarından bağlayıp çuvala koydukları köpeği ölüme terk ettiler - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • oki: ya siz insanmısınız bu canın ne zararı var siz ne vicdan kalmış ne insanlık Hİç mi karmazsın ALLAH dan be utanmazmısınız dilerim aynı acıyı çekersin Cevap Yaz 12 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu İstanbullular hafta sonuna yağmurla başladı İstanbullular hafta sonuna yağmurla başladı Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! Lastik etiketlerine düzenleme geldi Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! Lastik etiketlerine düzenleme geldi Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında Bakan Soylu kısıtlamada Bakan Soylu kısıtlamada "pasaport" kurnazlığı yapanları uyardı: Kim bunu istismar etmeye kalkarsa ikametini iptal ederim, acımam Montrö bildirisinde imzası olan amiral, ayağına kelepçe takılmasına isyan etti Montrö bildirisinde imzası olan amiral, ayağına kelepçe takılmasına isyan etti