Tekirdağ'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Tekirdağ'dan Kısa Kısa

29.12.2016 15:16
Tekirdağ'dan Kısa Kısa, System.String[]

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığından brifing aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığından brifing aldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak belediye birimlerinin 2016 faaliyetleri ve yeni yılda yapacakları çalışmalarla ilgili yaptığı değerlendirme toplantılarını, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ile sürdürdü.

Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıyla Daire Başkanı Pınar Gülmez Ağırbaş'tan 2016 çalışmaları ve yeni dönemde yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, Genel Sekreter Yardımcıları Fatih Ünsal, Mehmet Zeki Gürcün, Prof. Dr. Tamer Dodurka, Başkan Danışmanları, Neşat Erdoğan, Yrd. Doç. Dr. Elif Atayman ve Tekpark Genel Müdürü Şahabettin Küçükyazıcı da katıldı.

-Trakya Akademi Oda Orkestrası konseri

Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı bünyesinde faaliyet gösteren Trakya Akademi Oda Orkestrası konser verildi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, oda orkestrası Rektörlük Konferans Salonu'nda Bahadır Çokamay yönetiminde verdiği konserin ilk bölümünde, Wolfgang Amadeus Mozart, Jean-Baptiste Lully, Kara Karayev ve Dmitri Şostakoviç'in eserlerini seslendirdi.

Konserin ikinci bölümüne solist olarak Konservatuvar Müdürü Yrd. Doç. Dr. Arda Göksu udu ile katıldı. Orkestra bu bölümde, Nevit Kodallı'nın "Telli Turna", Tanburi Cemil Bey'in "Çeçen Kızı", Dede Efendi'nin "Ey Büt-i Nev Eda" ve Sultan Abdülaziz'in eserlerine eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tekirdağ'dan Kısa Kısa - Son Dakika


Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Pentagon'dan Trump'a son dakika golü! Veda töreni yapılmayacak Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu