Son Dakika Haberleri: Tekirdağlı Cumhuriyet Kadınları'ndan Başkan Kurt'a Ziyaret

Tekirdağlı Cumhuriyet Kadınları'ndan Başkan Kurt'a Ziyaret

2 yıl önce

Tekirdağ'dan Eskişehir'i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt'u ziyaret etti.

Tekirdağlı Cumhuriyet Kadınları'ndan Başkan Kurt'a Ziyaret, System.String[]

Odunpazarı'nda gerçekleştirilen başarılı şehircilik projelerini yerinde görmek üzere Eskişehir'e gelen yaklaşık 70 kişilik Tekirdağlı grup gezi sonrası Başkan Kurt'u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşen ve CHP Eskişehir Kadın Kolları Başkanı Aysun Doğramacı'nın da katıldı ziyarette konuşan Tekirdağ CHP Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar, "Odunpazarı'nda gerçekleştirdiğiniz projelere hayran kaldık. Tüm yurttaşlarımızın belediyecilik nasıl yapılır gelip Eskişehir'e görmesi gerekiyor. Size ve ekibinize örnek bir cumhuriyet kenti yarattığınız için teşekkür ediyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Tekirdağlı Cumhuriyet Kadınları'na teşekkür etti.

Haber Yayın Tarihi: 19.10.2018 05:18 Kaynak: Bültenler5 kız öğrenciye tacizle suçlanan öğretmen tutuklandı
Cinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı İkiz plakayla servis minibüsçülüğüne 8 bin 960 lira ceza