Son Dakika Haberleri: İzmit Açıklarında 5 Kişinin Bulunduğu Tekne Alabora Oldu

İzmit Açıklarında 5 Kişinin Bulunduğu Tekne Alabora Oldu

9 gün önce

Kocaeli'nin İzmit ilçesi açıklarında 5 kişinin bulunduğu tekne alabora oldu. 2'si çocuk 4 kişi boğulmak üzereyken kurtarılırken, 1 kişi denizde kayboldu.

Kocaeli'nin  İzmit ilçesinde içinde 5 kişinin bulunduğu tekne alabora oldu. 2'si küçük çocuk 4 kişi denizden çıkartılırken, 1 kişi kayboldu.

VATANDAŞLAR HEMEN DENİZE ATLADI

Olay, bugün 17.30 sıralarında  İzmit ilçesi Sekapark açıklarında meydana geldi. İçinde 5 kişinin bulunduğu tekne henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı battı. Teknede bulunan 2'si küçük çocuk 5 kişi çırpınmaya başladı. Teknenin battığını gören, başka bir feribotta bulunan vatandaş hemen denize atladı.

ARAMA ÇALIŞMALARI BAŞLATILDI

Olay yerine ise çok sayıda ambulans, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. 2'si çocuk 4 kişi deniz polisinin de yardımıyla denizden çıkartıldı. Bir kişi ise kayboldu. Kaybolan şahsı arama çalışmalarının devam ettiği öğrenildi. Kurtarılan 2 kişinin ise durumunun ağır olduğu ifade edildi. Denizden çıkartılan şahıslar çevre hastanelere sevk edildi.


Barışmak İçin Gitti, İstediği Cevabı Alamayınca Karısını Bıçakladı Karaköy'deki Şüpheli Çanta Önce Paniğe Sonra Aile Kavgasına Neden Oldu
Apartman Yöneticisi Polis, Komşusunun Misafirinin Kafasına Silah Dayadı Motosiklet, Önünde Seyreden Kapalı Kasa Kamyonete Çaptı: 1 Ölü, 1 Yaralı