Bunlara tam kapanma yok mu? Tekneyle denize açılıp bir de çıplak poz verdiler - Son Dakika

Bunlara tam kapanma yok mu? Tekneyle denize açılıp bir de çıplak poz verdiler

04.05.2021 13:54

Muğla'da tam kapanma döneminde özel yatların denize çıkmasına izin verilmesinin ardından Göcek Koyu'ndaki bir yattan kameralara yansıyan görüntüler şaşkınlık yarattı. Vatandaşlar tarafından çekilen görüntülerde lüks tekne ile denize açılan bir grubun çıplak vaziyette birbirlerinin fotoğraflarını çektiği anlar yer aldı.

Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek Koyu'nda dün şaşkına çeviren görüntüler kaydedildi. Tam kapanma döneminde özel yatların denize çıkmalarına izin verildiği Muğla'da vatandaşların kamerasına tekneyle denize açılan bir grubun çıplak şekilde tekne üstünde durduğu ve kamerayla birbirlerinin fotoğraflarını çektikleri anlar yansıdı.

SAMİMİ POZLAR VERİP O ANLARI DA KAYDETTİLER

Lider Gazete'den Ahmet Arğıllı'nın haberine göre; yüz kızartan görüntülerde 2 erkek ve 6 kadının olduğu anlaşılırken, kadınların birbirleri ile samimi pozlar verdiği ve bu anları da telefonla kaydettikleri görüldü.

Tekne üzerinde çıplak poz verdiler

UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKTİ

Böyle bir görüntünün tam kapanma dönemi ve Ramazan ayı içerisinde ortaya çıkmış olması ise büyük bir infiale yol açarken rahat bir vaziyette tekne üzerinde uygunsuz şekilde dolaşan görüntülerdeki kişilerin kim oldukları ise merak konusu haline geldi.

DENETİMLER YETERSİZ Mİ?

Öte yandan tam kapanma dönemi içerisinde Muğla'da özel yatların denize açılabilmesi gündemde tartışma konusu olurken böyle bir olayın yaşanması ise denetimlerin yetersizliğinden mi kaynaklanıyor sorusunu akıllara getirdi.

Bunlara tam kapanma yok mu? Tekneyle denize açılıp bir de çıplak poz verdiler

Son Dakika Güncel Bunlara tam kapanma yok mu? Tekneyle denize açılıp bir de çıplak poz verdiler - Son Dakika


YORUMLAR (15)
  • Ayşe: Allah'ım sen ya şunlara hidayet ver yada ıslah eyle ya rabbi yaptıkları günaha herkesi ortak ediyorlar Cevap Yaz 3 2 Yayından Kaldır
  • Burak: Denetim fakire fukaraya denetim anadoluya anadoludaki insanlara anadolunun insanını her türlü cezaya tabi tutanlar bunu her yerde uygulayamıyorlar. Devletin kimin yanında olduğunu görmek bu kadar zor değil sanırım. Benim suçum ne evimden çıkmıyorum. Böyle kısıtlama olmaz böyle yasaklar yönetilmez kardeşim. Yeter ya adalet hak hukuk nerde kardeşim. Elin turisti keyfini çıkacak beniö toprağımda ben evden çıkamıycam alma onlarıda ben getirmiyorum bu mutasyonları. Zengin heryerde işini görecek garibana ver coşkuyu korkuyu evden çıkamasın. Bunların acısı ne zaman çıkar merak ediyorum. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Savaş gemileri Jersey adasına gidiyor! İngiltere ile Fransa arasında balıkçılık gerilimi yaşanıyor Savaş gemileri Jersey adasına gidiyor! İngiltere ile Fransa arasında balıkçılık gerilimi yaşanıyor İzmirli kasap kilosu 10 bin liradan et satıyor, müşteriler araba takası teklif ediyor İzmirli kasap kilosu 10 bin liradan et satıyor, müşteriler araba takası teklif ediyor Songül Karlı estetiksiz halini paylaştı: Ben hep güzeldim Songül Karlı estetiksiz halini paylaştı: Ben hep güzeldim Başkan Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması: Herkesin çalışabileceği bir hoca değil Başkan Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması: Herkesin çalışabileceği bir hoca değil Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü Kayalıkta yüzyıllar öncesine ait yunus figürü görenleri hayrete düşürüyor! Kayalıkta yüzyıllar öncesine ait yunus figürü görenleri hayrete düşürüyor! Koronvirüs belediyeye sıçradı, personeller karantinaya alınınca işler başkana kaldı Koronvirüs belediyeye sıçradı, personeller karantinaya alınınca işler başkana kaldı Son Dakika: Tam kapanmada 1.100 TL'lik nakdi yardım ihtiyaç sahiplerine ödenmeye başlandı Son Dakika: Tam kapanmada 1.100 TL'lik nakdi yardım ihtiyaç sahiplerine ödenmeye başlandı
Advertisement