Teknik Adamlar Yeni Döneme Hazır - Son Dakika

Teknik Adamlar Yeni Döneme Hazır

5 yıl önce

Teknik Elemanlar Derneği (TEKDER) İstanbul İl Başkanlığı kongre sonrası yeni dönem hazırlıklarını tamamladı.

Teknik Adamlar Yeni Döneme Hazır, System.String[]

Geçtiğimiz Haziran ayında 11. Genel Kurul'unu icra ederek yeni Yönetim Kurulunu oluşturan TEKDER İstanbul İl Başkanlığı 2015-2016 ve 2015-2018 yıllarını kapsayacak faaliyetlerin planlanması için iki günlük bir Planlama Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantı neticesinde bir ve üç yıllık dönemler boyunca ne gibi faaliyetlerin yapılacağı kararlaştırıldı.

Öncelikle Misyon, Vizyon, Hedefler, İlkeler ve Stratejilerin günümüz ihtiyaçları dikkate alınarak revize edildiği toplantıda yeni teşkil edilen komisyonların görev tanımları, hedefleri ve faaliyet planları hazırlandı.

Genel Kurul'a katılan üyelerden alınan geri bildirimlerin değerlendirildiği planlama toplantısında yeni dönem faaliyetlerinde üye gelişimi ve üyelerle iletişime ağırlık verildi. Bu kapsamda yeni dönemde seminer, panel, çalıştay, eğitim ve sosyal içerikli faaliyetlere ağırlık verilecek.

İstanbul İl Başkanı Doç. Dr. Metin Gümüş Planlama Toplantısını "Güçlendirdiğimiz yönetim kadromuzla üyelerimizin bizlerden beklentilerini fazlasıyla karşılayacağız. Yeni dönemde üyelerimizin ve kamunun faydasına birçok projeye imza atacağız." şeklinde değerlendirdi.
Son Dakika

Fatih Terim, tedavisinin ardından görevine geri dönecek
Halk Sağlığı Uzmanı Prof. İlhan: Türkiye'de koronavirüs ölüm hızı yüzde 1,4 İçişleri Bakanı Soylu: Salgın nedeniyle Yunanistan sınırındaki mültecileri geri gönderme merkezlerine aldık