Son Dakika Haberleri: Teknik Direktör Ümit Özat: Keşke Galatasaray'ı 6-0 Yenmeseydik

Teknik Direktör Ümit Özat: Keşke Galatasaray'ı 6-0 Yenmeseydik

4 ay önce

Teknik Direktör Ümit Özat, bir spor kanalında gündemi değerlendirdi. Özat, "Keşke Galatasaray'ı 6-0 yenmeseydik de Şampiyonlar Ligine gitseydik." dedi.

Şuan herhangi bir takımı çalıştırmayan Teknik Direktör Ümit Özat, bir spor kanalında gündemi değerlendirdi. Özat, "Bakıyorum bizim zamanımda 5 tane 10 numara oyuncu vardı. Bir takımda 5 tane on numara olmaz. Biz o zaman ligi 6. bitirdik. Keşke Galatasaray'ı 6-0 yenmeseydik de Şampiyonlar Ligine gitseydik." dedi.

"KADIKÖY'DE GALATASARAY'IN ŞANSI YOK"

Özat, "Galatasaray hangi kadroyla çıkarsa çıksın Kadıköy'de şansı olduğunu düşünmüyorum galibiyet adına. Kadıköy'deki maçlarda Fenerbahçe isterse sonuncu olsun o maçların havası farklıdır. Bu seri elbet bir gün bozulacak mı? Bozulacaktır illaki. Fenerbahçe hangi durumda olursa olsun o ölçü değil. O maçın ciddiyeti daha fazla olur. 8 maçı Galatasaray - Fener birbiriyle oynasaydı belki Fenerbahçe liderdi." diye konuştu.


YORUMLAR


Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Nöbet Tutan Askeri Kafasına Miğferle Vurarak Öldüren Astsubayın Terör Bağlantısı Ortaya Çıktı

Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu