Teknoloji Hırsızının Apple Avı Kamerada - Son Dakika

Teknoloji Hırsızının Apple Avı Kamerada

05.01.2012 13:02
Teknoloji Hırsızının Apple Avı Kamerada, System.String[]

Adana'da Apple'nin ürünlerini satan mağazadan hırsızlık yapan kişi, 3'ncü girişiminde polis tarafından yakalandı.

Adana'da bilişim firması Apple'nin ürünlerini satan bir mağazadan hırsızlık yapan şahıs, 3'ncü girişiminde polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Mağazanın camlarını kırarak içeri giren ve ürünleri çalan hırsızın görüntüleri, mağazanın güvenlik kameraları tarafından anbean görüntülendi. Soyguncunun, polise verdiği ifadede "Apple görünce dayanamıyorum." dediği öğrenildi.

Adana'da Ziya Paşa Bulvarı üzerinde bulunan mağazadan ilk olarak 15 Kasım tarihinde camları 5 kiloluk tartı ağırlığı ile kırarak Apple ürünlerini çalan Uğur Ş. (33), bu olaydan 10 gün sonra ikinci soygununu gerçekleştirdi. Adana polisinin peşine düştüğü hırsız, bir hafta sonra yine aynı yöntemle mağazayı soymaya kalktı. Fakat bu sefer polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Uğur Ş.'nin gerçekleştirdiği soygun, mağazanın güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Bir çok suç kaydı bulunduğu öğrenilen Uğur Ş.'nin, polise Apple görünce dayanamayıp çaldığını söylediği öğrenildi.

Teknoloji Hırsızının Apple Avı Kamerada
Teknoloji Hırsızının Apple Avı Kamerada
Teknoloji Hırsızının Apple Avı Kamerada

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Teknoloji Hırsızının Apple Avı Kamerada - Son Dakika


Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar