Son Dakika Haberleri: Teknoloji Ve Tasarım Harikası Kitap!

Teknoloji Ve Tasarım Harikası Kitap!

5 ay önce

Yüzlerce markaya ve kuruma eğitimler veren ödüllü Satış Eğitmeni ve Danışman ÜmitÜnker, yeni kitabı ile büyük ses getirdi.

Teknoloji Ve Tasarım Harikası Kitap!, System.String[]

BU KİTAP EZBER BOZUYOR!

Ünker, kitap okuma alışkanlıklarını değiştireceği iddiasıyla yola çıktığı ve "ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK" teknolojisini kullandığı yeni kitabında okuyucuya eşsiz bir deneyim vaat ediyor.

OKUMAYI YENİDEN TASARLAYAN KİTAP!

Şimdiye kadar verdiği seminerler ve eğitimlerle adından söz ettiren; ulusal ve uluslararası pek çok markaya ve kuruma eğitim veren TEDi Eğitim'in kurucusu Ümit Ünker, son kitabıyla bir ilke imza attı.

Ünker;kendine ait yazılımı, mobil uygulaması ve "Artırılmış Gerçeklik" prodüksiyonu ile kapağından iç görsellerine kadar baştan sona bir tasarım ve teknoloji harikası olan "Değer Odaklı Satış" kitabı ile okuma alışkanlığına yepyeni bir soluk getirdi.

İŞ DÜNYASININ İLK VE TEK ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK KİTABI!

İş dünyasının ilk ve tek "Artırılmış Gerçeklik" teknolojisi ile hazırlanan kitabı; okuyucunun akıllı cihazlar aracılığıyla sanal ortamı canlı, dinamik ve gerçek zamanlı olarak hissetmesini ve yaşamasını sağlıyor. Kitabin içindeki AR Teknolojisini (Artırılmış Gerçekliği) aynı anda 1 milyon kişi eş zamanlı olarak deneyimleyebiliyor.

DÜNYADA İLK VE TEK!

Artırılmış Gerçeklik videoları sürekli güncellenen kitap, bu benzersiz özelliği ile dinamikliğini korumaya ve zamana meydan okumaya devam ediyor.

"Değer Odaklı Satış" içindeki sayfalara kişisellestirilmis reklam alabilme özelliğiyle de dünyada bir ilke imza atıyor.

"DEĞER" KAVRAMINI SORGULATIYOR!

"Fiyat insanların ödediği 'değer' ise satın aldıkları şeydir" mottosuyla yola çıkan "Değer Odaklı Satış" satın alma sürecinde hemen herkesin kendisine sorduğu "Buna değer mi?" sorusuna ve "Değer" kavramına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Satışı "değer" noktasında ele alan kitap; yeni nesil müşteri tiplerinden satış profesyonellerinin sırrı olan dokuz hiptonik satış tekniğine,iletişim mesafelerinden yalanı yakalamanın yollarına, iyi bir konuşmacı olmanın sıralarından beyin türlerine, drama tekniğinden ikna psikolojisine kadar pek çok konuyu ele alıyor.

Satışla ilgisi olmadığı düşünülen pek çok konunun satışla iç içe olduğunu gözler önüne seren kitap okuyucuya, eşsiz bir deneyim yaşatmanın yanı sıra; ilginç bilgilerle dolu bir yolculuk yaşatmayı vaat ediyor.
Dodurga'da 14 Milyon Ton Kömür Rezervi Bulunuyor Ünlü Deprem Tahmincisi Frank Hoogerbeets'ten Korkutan Uyarı: Mega Deprem Olacak

Türkiye'nin En Köklü Otobüs Firmalarından Olan Ulusoy İçin İflas Kararı Verildi