Son Dakika Haberleri: Gazeteci Damattan, Nikah Masasında Fikret Orman'a Transfer Sorusu

Gazeteci Damattan, Nikah Masasında Fikret Orman'a Transfer Sorusu

12 ay önce

Gazeteci Yasin Dallı'nın nikah şahidi olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Devre arasında Gignac transferi bitecek mi?" sorusuna gülerek karşılık verdi.

Gazeteci Yasin Dallı'nın nikah töreninde transfer konuşuldu

Evlenen çifte önerilerde bulunan Başkan Fikret Orman, "Beşiktaş ailesinin büyümesi gerekiyor. Onun için hayırlısıyla sizden çocuklar bekliyoruz" dedi.

"BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLACAK MI?"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Yasin Dallı, Sabriye Üstübeç çiftinin nikah şahitliğini yaptı. Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde yapılan nikahta şahitlik yapan Fikret Orman'a, damat Yasin Dallı transfer sözü istedi.

Damat Yasin Dallı eşinin fanatik Beşiktaşlı olduğunu belirterek Başkan Orman'a "Başkanım Beşiktaş bu sene şampiyon olacak mı, diye sordu. Başkan Fikret Orman ise gülerek "İnşallah" yanıtını verdi.

"GIGNAC TRANSFERİ BİTECEK Mİ?"

Meslek hayatında soru soran tarafta olduğunu belirten Dallı, son olarak Fikret Orman'a transferde adı Beşiktaş ile anılan Fransız oyuncu Pierre Gignac ile ilgili soru yöneltti. Dallı, "Başkanım, devre arasında Gignac transferi bitecek mi" sorusuna, Fikret Orman gülerek karşılık verdi.

FİKRET ORMAN: BEŞİKTAŞ AİLESİNİN BÜYÜMESİ GEREKİYOR

Nikah sonrasında evlilik cüzdanını geline teslim eden Fikret Orman, "Beşiktaş ailesinin büyümesi gerekiyor. Onun için sizden hayırlısıyla çocuklar bekliyoruz" dedi. Başkan Orman'ın bu isteği davetliler tarafından büyük alkış aldı.


YORUMLAR


İstediği Zammı Alamayan Emrah, Diziye Nefes Kesen Bir Bölümle Veda Etti Ara Güler'in Son İsteği Yerine Getirildi

Berkay'a Kafa Atan Arda'ya Bir Şok da Kayınpederinden! Sabri Doğan, Kızı Aslıhan'ı Yanına Aldı