Tekvandocu Kardeşler, Avrupa Şampiyonası'na Katılacak - Son Dakika

Tekvandocu Kardeşler, Avrupa Şampiyonası'na Katılacak

18.02.2012 13:20
Tekvandocu Kardeşler, Avrupa Şampiyonası'na Katılacak, System.String[]

Bilecik'te, Osmaneli Spor Kulübü bünyesindeki tekvandocu Esra ve Elif Kalem kardeşler, Avrupa Şampiyonası'na katılacak.

Bilecik'te, Osmaneli Spor Kulübü bünyesindeki tekvandocu Esra ve Elif Kalem kardeşler, Avrupa Şampiyonası'na katılacak.

Kulüp Başkanı Şevki Kelemcioğlu, AA muhabirine, tekvando yıldızlar kategorisinde Türkiye şampiyonluğu bulunan Esra Kalem'in Milli Takım kampında çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Esra Kalem'in, Almanya'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edeceğini bildiren Kelemcioğlu, "Gençlerde Türkiye şampiyonluğu bulunan ve Milli Takım kadrosuna alınan Elif Kalem ise İspanya'da yapılacak Avrupa Gençler Tekvando Şampiyonası'nda yarışacak" dedi.

Kelemcioğlu, Kalem kardeşlerin başarılarına emeği geçen Osmaneli Kaymakamı Ali Ada, Belediye Başkanı Mehmet Isıkan, antrenör Mesut Düş, kulüp yönetim kurulu üyeleri ile ailelerine teşekkür etti.

- BİLECİK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tekvandocu Kardeşler, Avrupa Şampiyonası'na Katılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu