Son Dakika Haberleri: Tel Abyad'da bombalı saldırı

Tel Abyad'da bombalı saldırı

3 gün önce

Milli Savunma Bakanlığı Tel Abyad'ın güneyinde bombalı araçla düzenlenen saldırıda en az sekiz sivilin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Tel Abyad'da bombalı saldırı, System.String[]

Milli Savunma Bakanlığı Tel Abyad'ın güneyinde bombalı araçla düzenlenen saldırıda en az sekiz sivilin hayatını kaybettiğini açıkladı. Suriye'nin Tel Abyad ilçesinde düzenlenen bombalı saldırıda ilk belirlemelere göre en az sekiz kişi hayatını kaybetti, en az 20 kişi ise yaralandı.


Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanlığı Tel Abyad'ın güneyinde bulunan Salık Atik köyünde bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda sekiz sivilin hayatını kaybettiğini açıkladı. Saldırıda 20'den fazla sivilin ise yaralandığı belirtildi.


Bakanlık saldırıyı Twitter hesabından yapılan paylaşımla duyurdu.


DW/BW,EC


(c)


Kaynak: Deutsche Welle

Haber Yayın Tarihi: 10.11.2019 09:32 Bakan Selçuk'un da katıldığı etkinlikte Belediye Başkanı Ayhan'a protokolde yer vermediler
Türkiye'den İsrail'in saldırılarına sert tepki: Saldırgan tutumuna ve işgaline son vermelidir MSB: YPG'li teröristlerin taciz ve saldırılarına gerekli karşılık verilmektedir Erman Toroğlu: Ali Koç hakkında savcılığa başvuracağım