İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü - Son Dakika

İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü

17.01.2021 10:48

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde iki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü. Saçından ve elbiselerinden sürüklenen şahıs, iki kızın elinden bir iş yerine girerek kurtulabildi.

İddiaya göre, M.Y. isimli erkek, T.K. ve kardeşi B.K.'den telefon numarası istedi. Telefon numaralarını isteyen şahsa tepki gösteren kızlardan birisi şahsın boğazına sarıldı. Ardından iki kardeş şahsa yumruk darbeleri indirmeye başladı.

İKİ KIZIN ELİNDEN BİR İŞ YERİNE GİREREK KURTULDU

Yumruk ve tekme darbeleri alan şahıs, karşılık vermeden kurtulmak istedi ancak başarılı olamadı. Kız kardeşler şahsı saçından ve elbiselerinden tutarak sürüklemek istedi. Mahalle sakinleri kavgayı ayırmaya çalışırken, şahıs bir iş yerine girerek kızların elinden kurtuldu.

Kavga sonrası iki kız kardeş, şahsa küfürler ederek olay yerinden ayrıldı.

İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sumudica ile yollarını ayıran Çaykur Rizespor Okan Buruk'a teklif götürecek Hastanede tedavi gören Hakan Taşıyan'dan umut verici haber Aksaray'da pazar günü istisnalar ortadan kaldırılarak sokağa çıkma yasağı uygulanacak! Bakkallar bile kapanacak Göztepe maçı sonrası Ülker Stadı'nın zemini tamamen düzeldi Eski eşinin evine giden şahıs, kadının arkadaşı tarafından vuruldu Ailesine kurşun yağdırdı! Eşi öldü, çocukları yaralı, baldızının yüzü tanınmayacak halde 81 ile gönderilen yazı ile Sağlık Bakanlığı'na bağlı kuruluşlarda normal düzene geçiliyor Yeni evli çift, içi altın dolu çantayı gölet kenarındaki kamelyada unuttu