"Erkeklerin görüntülerini mi izliyorsun?" diyerek eşini yumrukladı - Son Dakika

"Erkeklerin görüntülerini mi izliyorsun?" diyerek eşini yumrukladı

26.02.2021 13:39

İstanbul Bayrampaşa'da bir kadın, kocası tarafından 'erkeklerin videosunu izlediği' gerekçesiyle dövüldü. Genç kadın, 2 gün sonra eşinin evden çıkmasıyla komşusuna gidip polisi aradı, ancak saldırgan koca ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Evlendiğinden beri şiddet gördüğünü söyleyen kadın, "Ölmeyi mi bekleyeyim?" diyerek isyan etti.

Bayrampaşa'da yaşayan 20 yaşındaki Tülay T. iddiasına göre, 1 buçuk yıl önce evlendiği eşinden düğünün hemen ertesi gününden itibaren şiddet görmeye başladı. Genç kadın, geçtiğimiz pazar günü 10 aylık kızını uyutmaya çalışırken telefonunda da video izliyordu. Bu sırada yanına gelen kocası O.T. ekranda bir erkek görüntüsü gördüğü gerekçesiyle yumruk attı. Gözü kanlar içinde kalan genç kadın ancak iki gün sonra eşinin markete gitmek için evden ayrıldığı sırada komşusuna sığınarak polisi aradı.

"SEN ADAMLARI MI İZLİYORSUN?"

O gün yaşananları anlatan Tülay T., "Çocuğumu uyuturken video izliyordum. Gelmiş geçmiş farklı insanlarla ilgili bir şeydi. Ne izlediğimi sordu, ben de telefonu ona gösterdim. O arada videoda bir erkek çıktı.'Sen adamları mı izliyorsun?' diyerek telefonla kafama vurdu. Daha sonra kızım uyandı. Ben o ara kızımı korumaya çalışırken bir anda oldu her şey. Gözüme yumruk attı ve kanlar akmaya başladı. Işığı açıp 'oh iyi olmuş, nasıl şişmiş' dedi. Hiçbir pişmanlığı üzüntüsü yoktu" dedi.

"ÖLMEYİ Mİ BEKLEYEYİM?"

Eşinin ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmasına tepki gösteren genç kadın, "Bu adam şu an serbest. İfade verip dışarı çıktı. Beni bu hale getirip, bu kadar şey yaşatıp şu an kendisinin dışarıda olması inanın ayrı üzücü. Hem şiddet görüyorsunuz hem de kendisi hiçbir ceza almıyor. Kendisinin cezasını çekmesini istiyorum. Şu anda ne benim ne ailemin can güvenliği yok. Kendisi dışarıda gezebiliyorsa ben hiç şikayetçi olmayayım. Ölmeyi mi bekleyeyim? Aracılar yoluyla şikayetimi de geri almamı istiyor. Şikayetimi asla geri almayacağım. Uzaklaştırma kararını da aldırdım" diye konuştu.

"KIZIM UYANINCA ELİNDEN KURTULDUM"

Yaşadığı olayın ilk olmadığını eşinin daha önce de bıçakla saldırarak dövdüğünü söyleyen Tülay T. korktuğu için şikayetçi olmadığını bu yüzden 1 buçuk yıl boyunca sürekli şiddete maruz kaldığını dile getirdi. Tülay T. "Daha önce de bıçakla tekme tokat dövmüştü. Elini ittim, o sıra kızım uyandı. Kızım uyanınca kurtuldum. O anda kızım uyanmasaydı belki de bıçaklamıştı. Uyuşturucu madde kullandığını gördüm, buna tepki gösterdiğim için bile dayak yedim. En ufak sebepten dövüyordu. Çocuk ağladığında 'şu çocuğu duvara fırlatacağım' diyordu. Hep şiddete meyilliydi" ifadelerini kullandı.

 Erkeklerin görüntülerini mi izliyorsun? diyerek eşini yumrukladı

Kaynak: DHA

Son Dakika Cinsellik 'Erkeklerin görüntülerini mi izliyorsun?' diyerek eşini yumrukladı - Son Dakika


YORUMLAR (14)
  • TUNÇ06: DOĞRUYSA KADIN DA ERKEK DE FİLİM İZLER İNTERNET ORTAMINDA KISITLAYAMASIN BOŞAN GİTSİN ..BOŞAN AMA GÖRÜŞME HİÇ BİR ŞART DA KADIN ŞİMDİ NAFAKA DER TAZMİNAT DER ALI DA AMA BU HAK DEĞİL MADEM BOŞANDIN ADAMI İSTEMİYORSUN ALMA DERİM...DOĞRUYSA KADIN HAKSIZ ERKE DE KADIN DA KISKANIR ...SONUÇ :: ORATDA ÇOCUK VAR DERLER BARIŞIRLAR BİR ÇOCUK DAHA YAPILIR SONU GENE AYNI...BEKAR KALMAK LAZIM ARTIK. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Cahil Türk : Hiç kimse durup dururken bir şey yapmaz demek ki var bir şey ki adam öyle davranmış. Bazı kadınlar evli oldukları halde gözü dışarıda o zaman evlenmesine ki hem kendini hemde evlendiği kişinin başini belaya koymasın Cevap Yaz 16 28 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kısa devre yapan trafo adeta bir bomba gibi patladı! İlginç anlar kamerada Kısa devre yapan trafo adeta bir bomba gibi patladı! İlginç anlar kamerada Bu 2 ilçeden arazi alanlar yaşadı! Kuzey Marmara Otoyolu açıldı, fiyatlar yüzde 25 arttı Bu 2 ilçeden arazi alanlar yaşadı! Kuzey Marmara Otoyolu açıldı, fiyatlar yüzde 25 arttı Tıp doktoru MHP'li vekilden ilginç aşı çıkışı: Yaptırmayana ceza kesilsin, kanun bunu sağlıyor Tıp doktoru MHP'li vekilden ilginç aşı çıkışı: Yaptırmayana ceza kesilsin, kanun bunu sağlıyor Kritik görüşmeye damga vuran olay! Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan şeref defterine Ağrı Dağı'nı çizdi Kritik görüşmeye damga vuran olay! Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan şeref defterine Ağrı Dağı'nı çizdi Gözü dönmüş adam, eski karısını iftar masasında göğsünden bıçakladı Gözü dönmüş adam, eski karısını iftar masasında göğsünden bıçakladı Esra Bilgiç, Kanunsuz Topraklar dizisine transfer oldu Esra Bilgiç, Kanunsuz Topraklar dizisine transfer oldu Uyarılar art arda geldi! 24 kenti etkisi altına alacak toz taşınımı bu gece başlıyor Uyarılar art arda geldi! 24 kenti etkisi altına alacak toz taşınımı bu gece başlıyor Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir