Tem Kocaeli Geçişi Bugün de Kaza Nedeniyle Kapandı - Son Dakika
Tem Kocaeli Geçişi Bugün de Kaza Nedeniyle Kapandı

Tem Kocaeli Geçişi Bugün de Kaza Nedeniyle Kapandı

05.05.2011 15:15

Tem Otoyolu'nun en fazla kaza meydana gelen geçişlerinden biri olan ve dün de kaza nedeniyle 2, 5 saat süreyle kapanan Dilovası- İzmit arasında ulaşım bugün de kaza nedeniyle 2 saate yakın kapandı.

Tem Otoyolu'nun en fazla kaza meydana gelen geçişlerinden biri olan ve dün de kaza nedeniyle 2, 5 saat süreyle kapanan Dilovası- İzmit arasında ulaşım bugün de kaza nedeniyle 2 saate yakın kapandı. Kazada şoför mahallinde sıkışan kamyon şoförü ise 1, 5 saatte çıkarılabildi.

Kaza saat 12. 30 sıralarında TEM Otoyolu'nun Hereke gireşelerine yaklaşık 500 metre mesafede meydana geldi. İstanbul'dan Ankara yönüne giden Ekrem Kaya yönetimindeki 54 YH 077 plakalı yem yüklü kamyon arızalandı. Sürücü aracı emniyet şeridine çekti. Kısa bir süre sonra da aynı yönde giden Özgür Ayaz yönetimindeki 41 KR 844 plakalı kağıt yüklü kampon park halindeki kamyona çarptı. Kazada her iki araç kasaları ve yükleriyle yolun ortasına savrulurken Sürücü Özgür Ayaz da şoför mahallinde sıkıştı.

Kaza nedeniyle TEM'in Ankara yönü ulaşıma kapandı. İtfaiye ekiplerinin güçlükle ulaştığı kaza yerinde sürücü Özgür Ayaz 1. 5 saatlik çaba sonucu çıkaralarak hastaneye kaldırıldı. Uzun araç kuyrukları oluşan yol saat 14. 40'dan itibaren tek şeritten kısmen ulaşıma açılabildi.

TEM'in Hereke geçişinde dün de 8 aracın karıştığı zincirleme kazada yine Ankara yönü yaklaşık 2, 5 saat ulaşıma kapalı kalmıştı.

EAOU - Kocaeli/ İzmit

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tem Kocaeli Geçişi Bugün de Kaza Nedeniyle Kapandı - Son Dakika


Advertisement