TEM Otoyolu Düzce gişeleri tamire alındı - Son Dakika

TEM Otoyolu Düzce gişeleri tamire alındı

23.03.2022 11:40

TEM Otoyolu Düzce gişeleri tamire alındıDÜZCE Geçtiğimiz yıl ağustos ayında damperli kamyonun çarpması neticesinde hasar alan TEM Otoyolu Düzce gişeler, Karayolları ekipleri tarafından tamire alındı.

TEM Otoyolu Düzce gişeleri tamire alındı

DÜZCE Geçtiğimiz yıl ağustos ayında damperli kamyonun çarpması neticesinde hasar alan TEM Otoyolu Düzce gişeler, Karayolları ekipleri tarafından tamire alındı. İstanbul istikametine gitmek isteyen sürücülerin otobana girişlerde Gölyaka ve Kaynaşlı gişelerini kullanabileceği belirtildi.

Kaza, 25 Ağustos 2021 tarihinde TEM Otoyolu Düzce gişelerinde meydana gelmişti. Damperi açık unutulan kamyon, gişelerin üst kısmına çarpmış ve hasar oluşmuştu. Karayolları Genel Müdürlüğü ise hasar tamiri sebebiyle 23-31 Mart tarihleri arasında otobana girişleri durdurdu. Bu kapsamda, Düzce'den İstanbul istikametine gidecek olan sürücülere uyarılarda bulunuluyor. İstanbul istikametine gitmek isteyen sürücülerin ise otobana girişlerde Gölyaka ve Kaynaşlı gişelerini kullanabileceği belirtildi.

YORUMLAR
500
Anadolu Otoyolu İstanbul istikameti 3 buçuk saat sonra tamamen trafiğe açıldı Anadolu Otoyolu İstanbul istikameti 3 buçuk saat sonra tamamen trafiğe açıldı Son Dakika | Anadolu Otoyolu'nda kazada alev alan tırın sürücüsü yaşamını yitirdi Son Dakika | Anadolu Otoyolu'nda kazada alev alan tırın sürücüsü yaşamını yitirdi İngiltere, Galler ve İskoçya'da benzin fiyatlarındaki artışa karşı otoyollarda 'yavaş gitme' protestoları yapılıyor İngiltere, Galler ve İskoçya'da benzin fiyatlarındaki artışa karşı otoyollarda 'yavaş gitme' protestoları yapılıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa TEM Otoyolu Düzce gişeleri tamire alındı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement