Temizlik Araçları Yenilendi - Son Dakika

Temizlik Araçları Yenilendi

02.01.2012 19:23
Temizlik Araçları Yenilendi

Tekirdağ Belediyesinin çöp temizleme işini yapan Trakya Tem firması araç ağını genişletti.

4 Adet 15+1,5, 4 adet 7+1,5 metreküplük çöp toplama aracı ile 1 adet Csb kepçe ve 2 adet damperli kamyon Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç ile Temizlik işlerinden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Haldun Güler tarafından hizmete sokuldu.

İşçilerle tokalaşarak yeni yılını kutlayan Dalgıç özellikle bayan işçilerin de işe başlamasıyla farklılık olduğunu belirterek ' Temizliğe bayan eli değdiği belli oldu. Tekirdağlılar da bunu kısa sürede fark etti. İyi iş çıkardığımıza inanıyoruz. 2012 Yılında da yapacağınız güzel hizmetler için şimdiden size teşekkür ediyoruz' dedi.

YORUMLAR
500
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Tekirdağ Kınıklı Deresi'ndeki siyah renkli kirliliğe inceleme başlattı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Tekirdağ Kınıklı Deresi'ndeki siyah renkli kirliliğe inceleme başlattı Çerkezköy Belediye Başkanı Akay ile Caner Ergin Masa Tenisi Maçı Yaptı Çerkezköy Belediye Başkanı Akay ile Caner Ergin Masa Tenisi Maçı Yaptı Kınıklı Deresi'ndeki kirliliğe inceleme Kınıklı Deresi'ndeki kirliliğe inceleme
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Temizlik Araçları Yenilendi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement