Temizlik görevlisi, uyardığı grup tarafından feci şekilde dövüldü - Son Dakika

Temizlik görevlisi, uyardığı grup tarafından feci şekilde dövüldü

Kastamonu'da mesire alanında görev yapan temizlik görevlisi, ortak kullanım alanlarının temiz kullanılması konusunda uyardığı şahısların sopalı saldırısına uğrayarak kanlar içinde kaldı. Saldırganlar gözaltına alınırken, belediye görevlisinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kastamonu'nun Cide ilçesinde bir piknik alanında temizlik görevlisi olarak çalışan bir kişi, ortak kullanım alanlarının temiz kullanılması konusunda uyardığı bir grup tarafından feci şekilde darp edildi.

KANLAR İÇİNDE KALDI

Piknik alanında bulunan tuvaleti temiz kullanmayan ve uygunsuz davranışlarda bulunan grubu uyaran görevli, şahısların sopalı saldırısına uğradı. Çevredeki vatandaşların kurtardığı temizlik görevlisi, saldırı sonucu kanlar içinde kaldı. Hastaneye kaldırılan yaralıya bandaj yapıldı.

Temizlik için uyarı yapan belediye görevlisi feci şekilde darp edildi

"BİR DAHA OLMAMASINI TEMENNİ EDİYORUZ"

Cide Belediyesi de, temizlik görevlisinin darp edildiği olayla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Açıklamada, "Sadece uyarıda bulunduğu için, temizlik görevlimiz Ova-altı piknik alanında darp edildi. Olayın takipçisiyiz. Kamuoyuna duyururuz. Nüfusun 10 katına çıktığı şu günlerde büyüközveri ile çalışan çalışma arkadaşlarımıza şiddet olayını kınıyor bir daha olmamasını temenni ediyoruz!" ifadeleri kullanıldı.

Temizlik görevlisi, uyardığı grup tarafından feci şekilde dövüldü

SALDIRGANLAR GÖZALTINA ALINDI

Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan başka bir açıklamada ise saldırganların emniyet mensuplarınca gözaltına alındığı ifade edildi. Açıklamada, "Olayı gerçekleştirenler Emniyet mensuplarınca gözaltına alınmışlardır. Belediyemiz çalışanımız İlker beyin yanında ve arkasında duracaktır. Gerekli cezayı almaları için yapılması gereken yasal işlemler konusunda müdahil olacağız. Çok geçmiş olsun İlker ağabey" ifadelerine yer verildi.

Temizlik görevlisi, uyardığı grup tarafından feci şekilde dövüldü
Temizlik görevlisi, uyardığı grup tarafından feci şekilde dövüldü

Haber Yayın Tarihi: 03.08.2020 23:18

Son Dakika 3. Sayfa Temizlik görevlisi, uyardığı grup tarafından feci şekilde dövüldü - Son Dakika

YORUMLAR (34)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Macron Türkçe tweet atıp Türkiye'yi açık mesaj gönderdi 11'inci kattaki evinin penceresini silerken düşen kadın öldü Her şey bir anda oldu! Çürüyen binanın balkonu yoldan geçenlerin üzerine düştü Premier Lig'in son şampiyonu Liverpool, milli futbolcu Ozan Kabak'a talip oldu Uzman çavuş, tartıştığı arkadaşını vurdu! Biri mezara diğeri hapse 10 saat suda kaldıktan sonra 7-8 saat kaynatılarak yapılan keçiboynuzu pekmezinin kilosu 50 liradan satılıyor Soyunma kabininde üstünü değiştiren kadının görüntülerini çeken şahıs gözaltına alındı Deniz Akkaya'dan Selin Ciğerci'ye: En azından fuhuştan kurtuldu