Son Dakika Haberleri: Temizlik İşçileri ve Iraklı İnşaat Çalışanları Saygı Duruşuna Geçti

Temizlik İşçileri ve Iraklı İnşaat Çalışanları Saygı Duruşuna Geçti

8 gün önce

ÇORUM'da bir inşaatta çalışan Iraklı işçiler de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, ölüm yıl dönümünde saygı duruşunda bulundu.

Temizlik İşçileri ve Iraklı İnşaat Çalışanları Saygı Duruşuna Geçti, System.String[]
ÇORUM'da bir inşaatta çalışan Iraklı işçiler de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, ölüm yıl dönümünde saygı duruşunda bulundu. 

Kentte, Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümünde hayat 2 dakikalığına durdu. Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yılında, kent merkezindeki Mehmet Akif Ersoy Caddesi'ndeki inşaatta çalışan Iraklı işçiler de Atatürk'e olan sevgilerini göstererek saat 09.05'i gösterdiğinde sirenlerin çalmasıyla birlikte saygı duruşunda bulundu. İşçilerin yanında çevrede çöp toplayan belediye işçileri de siren sonuna kadar saygı duruşuna geçti. 

- Çorum7'nci Kattaki Evine Balkondan Girmek İsteyen Genç Kız Öldü 3 Yaşındaki Çocuğun Çığlığı, Bir Aileyi Zehirlenerek Ölmekten Kurtardı

103 Şehidimizin Katili 18 PKK'lı Terörist, "Eşek Arısı" Olarak Bilinen Drone ile Öldürüldü 15 Aylık Bebeğini Öldüren Anne: "Kocamın Canını Yakmak İçin Öldürdüm"