Son Dakika Haberleri: Temmuz ayında Kuşadası'nda yağmur sürprizi

Temmuz ayında Kuşadası'nda yağmur sürprizi

5 ay önce

Temmuz ayında Kuşadası'nda yağmur sürpriziAYDIN - Mevsim normalleri üzerindeki sıcakların etkisi altındaki Kuşadası'nda öğleden sonra yaz yağmuru sürprizi yaşandı.

Temmuz ayında Kuşadası'nda yağmur sürprizi

AYDIN - Mevsim normalleri üzerindeki sıcakların etkisi altındaki Kuşadası'nda öğleden sonra yaz yağmuru sürprizi yaşandı.

Temmuz ayının 14'ünde öğleden sonra yaklaşık 10 dakika süreyle etkili olan yaz yağmuruna hem Kuşadalılar hem yerli ve yabancı tatilciler hazırlıksız yakalandı. Deniz, kum ve güneşin keyfini yaşayan tatilciler, havanın birden bulutlanması ve kapanmasıyla birlikte plajlarda güneşlenirken ya da denize girerken yaz yağmuruna yakalandı. Buna rağmen plajları ve denizi terk etmeyen yerli ve yabancı tatilciler Temmuz ayının ortasında hem güneş hem de yağmur keyfi yaşamış oldu.

Temmuz ayında Kuşadası'nda yağmur sürprizi

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 06:55 Kaynak: İHAKarısının boğazını keserek öldüren koca hakim karşısına çıktı: Eşimi öldürdükten sonra oturup sigara yaktım
Güldür Güldür oyuncusu Ecem Erkek, mini elbiseli pozuyla beğeni yağmuruna tutuldu Akıllara durgunluk veren olay! 7 kadınla birden evlendi