Son Dakika Haberleri: Teog Başarıları Ankara Gezisi ile Taçlandı

Teog Başarıları Ankara Gezisi ile Taçlandı

3 ay önce

Mamak Belediyesi’nin kardeş şehri olan Van Çaldıran’dan gelen ve TEOG sınavında başarı elde ederek fen liselerine yerleşen 19 öğrencinin başarıları, Mamak Belediyesi ve Çaldıran Belediyesi iş birliğinde Ankara gezisi ile taçlandı.

Teog Başarıları Ankara Gezisi ile Taçlandı, System.String[]
Mamak Belediyesi'nin kardeş şehri olan  Van  Çaldıran'dan gelen ve  TEOG sınavında başarı elde ederek fen liselerine yerleşen 19 öğrencinin başarıları,  Mamak Belediyesi ve  Çaldıran Belediyesi iş birliğinde  Ankara gezisi ile taçlandı.

10-13  Eylül tarihleri arasında 19 öğrenci, 3 öğretmenden oluşan 22 kişilik kafile,  Ankara'nın tarihi ve turistik mekanları gezme şansı bulurken, öğrenciler ilk kez bindikleri uçakla ilk kez geldikleri  Ankara'yı gezdi.  Mamak Belediyesi Basın ve  Halkla İlişkiler Müdürü  Ali Bozdağ rehberliğinde başlayan kültür gezisinde öğrenciler  Anıtkabir, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,  Hacı Bayram Veli Cami, Ankapark,  Kızılay Meydanı, Ulucanlar Ceza Evi,  Ankara Kalesi,  Ali Kuşçu Gök Bilim Merkezi, Eski Meclisi,  Mamak Çöplüğü Tesisi, Mavi Gölü ve  Mehmet Akif Ersoy'un evini ziyaret etti.

Fotoğraflarla her anı ölümsüzleştirdiler

Bu tür gezilerin öğrenciler açısından önem arz ettiğini ifade eden  Mamak Belediye Başkanı  Mesut Akgül, "Başkentimizde  Türkiye'nin önde gelen üniversiteleri bulunuyor. Dolayısı ile bu gezi öğrencilerimiz  Ankara'nın tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmenin yanı sıra eğitim hayatlarındaki tercihlerini de olumlu yönde etkileyecektir" dedi. Bol bol fotoğraf çektiren öğrenciler her anı ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi. - ANKARA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


50 Yıl Boyunca Fıstık ve Badem Ekecek Çiftçiye Bedava Tarla Verilecek "Benim de Çocuğum Var" Diyerek Kandırdı, 21 Gün Tecavüz Etti
Rasim Ozan Kütahyalı: Yaptığım Zevzeklikti, En Çok Boşnak Yemeklerini Severim