TEOG Türkiye birincisinin cansız bedeni enkazdan çıkarıldı - Son Dakika

TEOG Türkiye birincisinin cansız bedeni enkazdan çıkarıldı

01.11.2020 15:38

TEOG'da Türkiye derecesi yaparak İzmir'de özel bir koleji burslu kazanan 17 yaşındaki Arda Baran Demir'in enkaz altından cansız bedenine ulaşıldı. Demir'in ölümü tüm Türkiye'yi yasa boğdu.

İzmir depremi, Tunceli'nin Çemişgezek ilçesine bağlı Sinsor köyünden TEOG'da Türkiye derecesi yaparak İzmir'e okumaya gelen Arda Baran Demir'i de aldı.

GERİDE HAYALLER KALDI

6.6 büyüklüğündeki depremde yıkılan binalardan birinin altından cansız bedeni çıkarılan 17 yaşındaki Demir'in ardında başarısı ve hayalleri kaldı.

TÜM TÜRKİYE YASA BOĞULDU

Derece yaparak özel bir koleji bursu kazanan ve okumak için İzmir'e gelen Arda Baran'ın hayatını kaybetmesi tüm Türkiye'yi yasa boğdu.

120 SORUNUN 119'UNU DOĞRU YAPMIŞ

CHP Tunceli İl Başkanı Ali Mustafa Çelik, Arda Baran Demir'in TEOG birincisi olduğunun altını çizdi. Ali Mustafa Çelik, "TEOG sınavında 120 sorudan 119 soruyu doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olan ve bize büyük bir gurur yaşatan Tunceli Çemişgezek Payamdüzü köyünden 17 yaşındaki Arda Baran Demir, İzmir depreminde ne yazık ki hayatını kaybetti. Hepimizi derin acıya boğan Arda canımıza Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum" şeklinde konuştu.

TEOG Türkiye birincisinin cansız bedeni enkazdan çıkarıldı
TEOG Türkiye birincisinin cansız bedeni enkazdan çıkarıldı
TEOG Türkiye birincisinin cansız bedeni enkazdan çıkarıldı

Son Dakika Güncel TEOG Türkiye birincisinin cansız bedeni enkazdan çıkarıldı - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı