Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Tepe İnşaat'ın Maltepe'de Devam Eden Projesi - Son Dakika

Tepe İnşaat'ın Maltepe'de Devam Eden Projesi

Narlife yoğun ilgi gördü, projenin %35'i satıldı

29.03.2013 - 16:15,

Tepe İnşaat'ın Maltepe'de yer alan ve satışları devam eden son projesi Narlife'ın %35'inin satışı tamamlandı. Projede yer alan üç bloğun da temeli atılırken, C bloğunun kaba inşaatı planlanandan erken, Haziran ayında tamamlanacak.

Tepe İnşaat Narlife projesi, "Refika'nın Mutfağı"nın kurucusu, program yapımcısı, kitap ve gazete yazarı Refika Birgül ile önümüzdeki dönemde hayata geçireceği projeleri paylaşmak üzere 25 Mart Pazartesi günü Narlife satış ofisinde basın ile bir araya geldi.

Toplantıda, Narlife projesinin satışlarının % 35'inin tamamlandığını belirten Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal, konut sahiplerinin Narcity'de olduğu gibi genel olarak doktorlardan oluştuğunu ve projeyi çoğunlukla Anadolu yakasında yaşayanların tercih ettiğini belirtti. Ankaralı müşterilerinin ise özellikle deniz manzaralı dairelere ilgi gösterdiğini aktaran Erkartal, Tepe İnşaat markasına duyulan güvenin satış grafiklerine de yansıdığını söyledi. Erkartal "Günümüzde tüketiciler daire satın alırken sadece inşaat firmasını değil, kullanılan malzemeleri bile sorguluyor. Bunların yanı sıra projenin konumu, bağlantı yollarına olan uzaklığı, hakim olduğu manzara ve sosyal olanaklar da tüketicilerin seçimlerinde oldukça etkili oluyor. Narlife projesi, 'yeşil bina değerlendirme sistemi' olarak bilinen LEED Çevre Dostu Değerlendirme Sistemi'nde altın adaylığı ile de tüketicinin ilgisini çekiyor" dedi.

Bölgede yer alan projeler ile bölgede marka değeri yarattıklarının ve bölgeye önemli ölçüde katkıda bulunduklarının altını çizen Erkartal, "Tepe İnşaat olarak Maltepe bölgesinin gelişimini ilkokul, sağlık ocağı ve yeşil alan gibi unsurlarla da destekliyoruz, bu şekilde bölgenin bir yaşam alanı haline gelmesine destek oluyoruz" dedi.

Refika Birgül'den Narlife'a özel "narlı" tarifler

Tepe İnşaat Narlife projesi, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, kendi alanında markalaşmış bir isim olan Refika Birgül ile çok özel bir işbirliğine imza attı. Berna Erkartal, narın simgesi olan bolluk ve bereketi "Refika'nın Mutfağı"nın kurucusu, program yapımcısı, kitap ve gazete yazarı Refika Birgül'ün uzmanlığı ile birleştirerek, bir dizi keyifli projeye imza atmayı planladıklarını açıkladı.

Erkartal "Refika Birgül ile işbirliğimiz sayesinde tüm Narlife dostları "nar"ı artık mutfaklarına daha fazla sokacak. Refika Birgül'ün hazırlayacağı narlı tariflerin sofraların ayrılmaz bir parçası olacağına eminim" dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tepe İnşaat'ın Maltepe'de Devam Eden Projesi - Son Dakika


Advertisement