Son Dakika Haberleri: Terk Edilmiş Kampta Gizli Bir Oda Bulundu, Ürkütücü Görüntüler İzleyenleri Meraklandırdı

Terk Edilmiş Kampta Gizli Bir Oda Bulundu, Ürkütücü Görüntüler İzleyenleri Meraklandırdı

7 gün önce

Doğada keşif yapan bir grup, tesadüfen denk geldikleri terk edilmiş kampta buldukları gizli odanın görüntülerini Youtube'da paylaştı. Gizemli odanın ürkütücü manzarası izleyenleri meraka sürükledi.

İngiltere'de keşif yapan bir grup,terk edilmiş bir kampta ürkütücü bir gizli oda keşfetti. Bizimle Keşfet isimli Youtube kanalına yüklenen görüntüler izleyenleri büyük bir şaşkınlığa sürükledi.

RAFIN ARKASINDAN GİZLİ BİR ODA ÇIKTI

Duvarı kaplayan raf ünitesi hareket ettirildiğinde arkasından büyükçe bir delik açığa çıktı. Başka bir odaya açılan bu kapı oldukça ürkütücü bir manzara sunuyordu.

DUVARLAR UYGUNSUZ FOTOĞRAFLARLA DOLU

Çürümeye terk edilmiş bir binada bulunan gizli odaya giren kişiler duvarların boydan boya aşırı derecede cinsellik içeren fotoğraflarla kaplı olduğunu gördü.

YETKİLİLER GÖREVE ÇAĞRILDI

Zeminin çöplük ve alkol şişeleri ile kaplı olduğu odanın gizemi çözülemezken kamp alanının nerede olduğu da açıklanmadı. Oldukça tenha ve medeniyete uzak bir yer olduğu açıklanan bölgenin bulunması ve odanın gizeminin ortaya çıkarılması için polisler göreve çağrıldı.
Kasada Siparişlerini Bekleyen Genç Çift, Uygunsuz Hareketleriyle Herkese Pes Dedirtti Evinin Arka Bahçesinde Bulduğu Kapağı Kaldıran Adam Tarihi Sığınakla Karşılaştı

Rusya Dışişleri Bakanlığı: "Sergey Skripal ve Kızı İngiltere'de Zorla Tutuluyor Olabilir" Kıskanç Kadın, Sevgilisini Uykusunda Asitle Yaktı, Genç Adam Acıları Yüzünden Ötanazi Yaptırdı