Terkos Gölü'nde yasadışı balık avcılığı yapan 24 kişiye ceza kesildi - Son Dakika

Terkos Gölü'nde yasadışı balık avcılığı yapan 24 kişiye ceza kesildi

18.05.2020 13:56
Terkos Gölü'nde yasadışı balık avcılığı yapan 24 kişiye ceza kesildi

Terkos Gölü'nde yasadışı balık avcılığı yapan 24 kişiye ceza uygulandı.

Terkos Gölü'nde yasadışı balık avcılığı yapan 24 kişiye ceza uygulandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü çalışma programı kapsamında yapılan denetime, Tarım ve Orman Bakanlığı Arnavutköy İlçe Müdürlüğü su ürünleri kontrol görevlileri, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğünde görevli deniz polisleri, Arnavutköy Yassıören Durusu ve Çatalca jandarma ekipleri, İstanbul Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Derneği ve Arnavutköy Balıkçılar Derneği ekipleri katıldı.

Terkos Gölü'ndeki denetimde, 20 takım 200 metre büyük boy pinter, 500 metre suda unutulmuş (hayalet ağ) ve 12 bin 300 metre uzatma misina ağa el konuldu. Malzemeler, Arnavutköy İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Deposu'na kaldırıldı.

İkazlara uymayan 24 kişiye idari para cezası kesildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Terkos Gölü'nde yasadışı balık avcılığı yapan 24 kişiye ceza kesildi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Şebnem Şirin'i boğazını keserek öldüren katil zanlısının ilk ifadesi ortaya çıktı: Ne olduysa sabah oldu, hiçbir şey hatırlamıyorum 11:16 Şebnem Şirin'i boğazını keserek öldüren katil zanlısının ilk ifadesi ortaya çıktı: Ne olduysa sabah oldu, hiçbir şey hatırlamıyorum Hande Erçel, Amerika'daki pozlarıyla beğeni yağmuruna tutuldu 11:12 Hande Erçel, Amerika'daki pozlarıyla beğeni yağmuruna tutuldu Dolar kaç TL? Dolar ne kadar? 11:00 Dolar kaç TL? Dolar ne kadar?
5 büyük market fahiş fiyat artışlarını beraber organize etmişler 10:34 5 büyük market fahiş fiyat artışlarını beraber organize etmişler Öldürdüğü sevgilisini taksiyle İlçe emniyet müdürlüğüne götürdü 10:21 Öldürdüğü sevgilisini taksiyle İlçe emniyet müdürlüğüne götürdü Türkiye, Suriye çağrısı yapan Çin'e sert tepki gösterdi: İnsan haklarını ihlal edenlerden ders alacak değiliz 10:01 Türkiye, Suriye çağrısı yapan Çin'e sert tepki gösterdi: İnsan haklarını ihlal edenlerden ders alacak değiliz
Taksici isyan etti: Beşiktaş'a gitmem 40 dakika, bana yazık değil mi? 09:45 Taksici isyan etti: Beşiktaş'a gitmem 40 dakika, bana yazık değil mi? 25 yaşındaki genç kız, otel odasında erkek arkadaşı tarafından karnından bıçaklandı 09:13 25 yaşındaki genç kız, otel odasında erkek arkadaşı tarafından karnından bıçaklandı
Advertisement