Terkos Gölü'nde yasadışı balık avcılığı yapan 24 kişiye ceza kesildi - Son Dakika

Terkos Gölü'nde yasadışı balık avcılığı yapan 24 kişiye ceza kesildi

Terkos Gölü'nde yasadışı balık avcılığı yapan 24 kişiye ceza uygulandı.

Terkos Gölü'nde yasadışı balık avcılığı yapan 24 kişiye ceza uygulandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü çalışma programı kapsamında yapılan denetime, Tarım ve Orman Bakanlığı Arnavutköy İlçe Müdürlüğü su ürünleri kontrol görevlileri, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğünde görevli deniz polisleri, Arnavutköy Yassıören Durusu ve Çatalca jandarma ekipleri, İstanbul Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Derneği ve Arnavutköy Balıkçılar Derneği ekipleri katıldı.

Terkos Gölü'ndeki denetimde, 20 takım 200 metre büyük boy pinter, 500 metre suda unutulmuş (hayalet ağ) ve 12 bin 300 metre uzatma misina ağa el konuldu. Malzemeler, Arnavutköy İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Deposu'na kaldırıldı.

İkazlara uymayan 24 kişiye idari para cezası kesildi.

Son Dakika

14:52 Malatya'da bir kayısının üzerinde Arapça "Allah" yazısı 14:29 ABD'de "Black Panther" isimli grup silahlanıp sokağa indi: Savaş meydanında karşımıza çıkın 13:50 Sıla'nın Karanfil şarkısına "sigara" yasağı! Klip yayından kaldırıldı 13:46 Göztepe'de teknik direktör İlhan Palut görevinden istifa etti ancak yönetim kabul etmedi 13:35 Altın rekor kırarken uzman isimden net mesaj: Bu dönemlerde gümüşün kazancı altından daha fazla 12:00 İki kardeş, yolunu kestiği emekli polisi baltayla saldırarak öldürdü 11:02 Salgın sürecinde vatandaşın en başarılı bulduğu bakan, Koca oldu! İkinci sırada sürpriz var 10:07 Nisan'da torbadan çıkan sosyal medya düzenlemesi Erdoğan'ın talimatıyla raftan iniyor 09:34 Trabzon'da şehrin farklı noktalarında görülen yılanlar halkı korkuya sevk etti 21:58 Didem Soydan cesur fotoğraflarına bir yenisini daha ekledi! Sokakta transparan kıyafetiyle poz verdi 20:43 Torununu kucağına alan Acun Ilıcalı, ilk duygularını paylaştı 20:19 Çöp kamyonu yolun karşısına geçmek isteyen kadının üzerinden iki defa geçti 17:01 Fatih Terim, Fenerbahçe'nin de gündeminde yer alan İrfan Can'ı transfer etmek istiyor 16:30 Ayrılık kararı alan Messi, Barcelona'nın başına Xavi'nin geçmesi halinde takımda kalacak 15:28 Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin köpekleri için yaptırdığı mezarlık sosyal medyada gündem oldu