Son Dakika Haberleri: Terme'de Otopark İnşaatı

Terme'de Otopark İnşaatı

10 gün önce

Terme Belediyesi, kent merkezinde yoğunlaşan araç trafiğinin daha düzenli hale getirilmesi amacıyla yeni bir otopark yapımına başladı.

Terme'de Otopark İnşaatı, System.String[]
Terme Belediyesi, kent merkezinde yoğunlaşan araç trafiğinin daha düzenli hale getirilmesi amacıyla yeni bir otopark yapımına başladı.

Belediye Başkanı Şenol Kul, yapılan hizmet ve yatırımlarla devam eden projelerle kentin modern bir şehre dönüştüğünü ve bu değişimin devam ettiğini söyledi.

Belediye olarak 2 yıl önce de kapalı pazar yeri ve Dumlupınar Caddesi'nde 200 araçlık otopark hizmete soktuklarını hatırlatan Kul, yeni otoparkın 60 araç kapasiteli olacağını, otopark alanında tuvalet, bekleme alanı, yeşil alan ve çay ocağı inşa edildiğini aktardı.

Başkan Kul, "İlçemize otoparklar kazandırmaya devam ediyoruz. Bu amaçla edindiğimiz bin 350 metrekarelik alanda çalışmalarımız devam ediyor. Buranın halkımızın ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacağını düşünüyoruz. Bu çalışmalarımızın yanında birçok mahalle ve sokakta arsa sahiplerinin rızasını alarak atıl durumdaki açık alanları bu şekilde değerlendiriyoruz." diye konuştu.Kaşıkçı'nın Ölüm Emri, Skype Üzerinden Verildi: Bu Köpeğin Kafasını Bana Getirin ABD Başkanı Trump'tan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Suudi Arabistan'ın İstediği Süre Çok Uzun

MHP Milletvekili Cemal Enginyurt'tan Cumhur İttifakı'nda Krize Neden Olacak Paylaşım Kadıköy'de Cezaevi Firarisinin Yoldan Geçenleri Bıçaklama Anı, Kameralara Yansıdı