Son Dakika Haberleri: Termometreler 36 Dereceyi Gösterdi, Sıcaktan Bulanan Vatandaşlar Camilerde Serinledi

Termometreler 36 Dereceyi Gösterdi, Sıcaktan Bulanan Vatandaşlar Camilerde Serinledi

3 gün önce

Termometreler 36 dereceyi gösterdi, sıcaktan bulanan vatandaşlar camilerde serinlediŞANLIURFA - Şanlıurfa'da sıcaklığın iyiden iyiye kendini göstermeye başlayınca, vatandaşlarda sıcaklardan korunmak için camilere ve gölge alanlarda serinliyor.

Termometreler 36 dereceyi gösterdi, sıcaktan bulanan vatandaşlar camilerde serinledi

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'da sıcaklığın iyiden iyiye kendini göstermeye başlayınca, vatandaşlarda sıcaklardan korunmak için camilere ve gölge alanlarda serinliyor.
Türkiye'nin en sıcak kentlerinin başında gelen Şanlıurfa'da hava sıcaklığı 36 dereceyi gördü. Sıcak havada oruç tutan vatandaşlar, parklara ve camilere akın etti. Sıcak havadan korunmak için klimalı camilere ve yeşil alanlara serinleyen vatandaşların ilk tercihi ise Balıklıgöl'deki gölgelik alanlar ve camiler oldu.
Cami ve gölgelik alanlarda uzanan ve iftarı bekleyen vatandaşlar, sıcaklardan korunmak için cami ve gölgelik alanlarda serinleyeme çalıştıklarını söylediler.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 02:17 Kaynak: İHABin 700 Rakımda Toplanan Işgın, Köylülerin Geçim Kaynağı Oldu Yasak Aşk Cinayetini Polis Dinlemesine Takılan "Kurtulduk" Sözü Ortaya Çıkardı Belhanda'nın Vatandaşı Nasser El Khayati, Şampiyonluk Kutlamalarına Geldi Gözü Dönmüş Koca Eşine Minibüste Şiddet Uyguladı