Son Dakika Haberleri: Terör Örgütü Üyelerine Hücre Evinde Baskın

Terör Örgütü Üyelerine Hücre Evinde Baskın

9 gün önce

Terör örgütü üyelerine hücre evinde baskın Yakalanmamak için peruk ve takma bıyıkla gezmişlerESKİŞEHİR - Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik düzenlenen operasyonda, 4 şüpheli hücre evlerine yapılan baskınla gözaltına alındı.

Terör örgütü üyelerine hücre evinde baskın
Yakalanmamak için peruk ve takma bıyıkla gezmişler

ESKİŞEHİR - Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik düzenlenen operasyonda, 4 şüpheli hücre evlerine yapılan baskınla gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, Konya, Van, Ankara ve Eskişehir cumhuriyet başsavcılıklarınca yürütülen soruşturmalar çerçevesinde, Ö.Y, B.G, H.K. ile K.C. hakkında 'Terör örgütüne üye olmak' suçundan yakalama kararı çıkartıldı. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve İstihbarat Şubesi ekipleri, şüphelileri gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda 3 ayrı adresteki hücre evine yapılan baskınla yakaladı. Gözaltına alınan kişilerin adreslerinden yapılan aramada ise, cep telefonu, 41 bin lira değerinde döviz, peruk, takma sakal ve sahte nüfus cüzdanları ele geçirildi.
Öte yandan polise yakalanmamak için uzun süredir kent merkezinde peruk ve takma bıyıkla gezdikleri, operasyon sırasında örgütsel malzemeleri yok etmeye çalıştıkları belirtilen şüphelilerin emniyetteki sorgusu devam ediyor.

YORUMLAR


Bekar Evine Uyuşturucu Baskını: 2 Gözaltı Karakolda Kadın Döven Polis, Rüşvetten Tutuklandı

Mehmetçik'ten Teröristlere Dağ Manzaralı Mesaj: Nerede Kalmıştık İntihar İçin Çatıya Çıkan Genç, Parayı Görünce Vazgeçti