Terör Örgütü Yandaşları Bağcılar'ı Savaş Alanına Çevirdi - Son Dakika

Terör Örgütü Yandaşları Bağcılar'ı Savaş Alanına Çevirdi

01.01.2012 16:41
Terör Örgütü Yandaşları Bağcılar'ı Savaş Alanına Çevirdi, System.String[]

Bağcılar'da toplanan bir grup terör örgütü yandaşı, araçlara ve işyerlerine zarar verdi.

Bağcılar'da toplanan bir grup terör örgütü yandaşı, araçlara ve işyerlerine zarar verdi.

Bağcılar Demirkapı Mahallesi, Veliefendi Caddesi üzerinde bir araya gelen grup terör örgütü lehine slogan attı. Yol üzerindeki iş yerlerini ve araçları taş yağmuruna tutan terör örgütü sempatizanları, otobüs duraklarına da zarar verdi. Çöp konteynerlerini de deviren grup, caddeyi savaş alanına çevirdi.

Önlerine çıkan arabalara ve işyerlerine saldıran terör örgütü yandaşları, polis ekiplerinin gelmesiyle ara sokaklara girerek gözden kayboldu.

Terör Örgütü Yandaşları Bağcılar'ı Savaş Alanına Çevirdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Terör Örgütü Yandaşları Bağcılar'ı Savaş Alanına Çevirdi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Hatay'da patlama meydana geldi! Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım 16 yaşındaki çocuğun yerde bulduğu cisim elinde patladı, parmakları parçalandı Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu