Terör Saldırılarına Tepkiler - Son Dakika

Terör Saldırılarına Tepkiler

5 yıl önce

Kalecik'te, "teröre karşı birlik ve beraberlik toplantısı" düzenlendi.

Terör Saldırılarına Tepkiler, System.String[]

Kalecik'te, "teröre karşı birlik ve beraberlik toplantısı" düzenlendi.


Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy'un düzenlediği toplantıya, AK Parti Kalecik İlçe Başkanı Ümit Çiğdem, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serhan Kaya, CHP İlçe Başkanı Alper Gümüş ve Gençlik Kolları Başkanı Utku Hatipoğlu ile Saadet Partisi Kalecik İlçe Başkanı Ömer Karakoç katıldı.


Toplantıda, "Bölücü terör örgütüne karşı birlik ve beraberlik içerisinde olunması, bu süreçte sağduyulu hareket edilmesi gerektiği" vurgulandı.


Kalecik Belediye Başkanı Ulusoy, "Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Son günlerde artan terör olayları hepimizi derinden üzmüştür. Allah birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın. Kalecik ilçemizde başlatmış olduğumuz bu birlik ve beraberliğin ülke genelinde de daim olmasını temenni ederim" dedi.


Ulusoy, "Toplantımıza katılan siyasi parti başkanlarına teşekkür ediyorum, terörü lanetliyor, ülkemizin içerisinde bulunduğu bu süreçte halkımızın birlik ve beraberlik içerisinde sağduyulu olmasını diliyorum" diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 10.09.2015 07:31 Kaynak: AASon Dakika

Evde çalınır diye 20 bin lirasını ve altınlarını yanına alan kadın, birikimini pazarda çaldırdı
Genç kızı ormanlık alana götürüp cinsel istismarda bulunan adam tutuklandı Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu

Son Dakika Haberleri