Teröre karşı sessiz yürüyüşte, pankart tartışması yaşandı - Son Dakika

Teröre karşı sessiz yürüyüşte, pankart tartışması yaşandı

23.06.2007 14:42
Teröre karşı sessiz yürüyüşte, pankart tartışması yaşandı, System.String[]

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) ve Atatürkçü Düşünce Derneği'nin (ADD) de aralarında bulunduğu 42 sivil toplum kuruluşunun düzenlediği teröre karşı sessiz yürüyüş tamamlandı.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) ve Atatürkçü Düşünce Derneği'nin (ADD) de aralarında bulunduğu 42 sivil toplum kuruluşunun düzenlediği teröre karşı sessiz yürüyüş tamamlandı. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı yürüyüşte, slogan atan gurupla yürüyüşe katılan diğer vatandaşlar arasında tartışma yaşandı. Milli Mücadele Derneği üyesi oldukları belirtilen grup tarafından "Ordu Irak'a" şeklinde döviz dağıtmasına yürüyüşe katılanlar tepki gösterdi. Sessiz yürüyüşte AK Parti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan aleyhine slogan atan grup, vatandaşların tepkisi üzerine yürüyüşten ayrılmak zorunda kaldı.

Ulusal Sivil Toplum Örgütleri Birliği (Ulusal STKB) tarafından organize edilen yürüyüş için Okmeydanı Perpa önünde toplanan yaklaşık 2 bin kişilik grup, saat 11.00'da yürüyüşe geçti. 3 bin polis memurunun görevlendirildiği yürüyüş için Piyalepaşa Bulvarı'na bağlanan tüm yollar trafiğe kapatıldı. Yürüyüşe SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın ve ressam ve CHP üyesi Bedri Baykam da katıldı.

Teröre karşı sessiz yürüyüşte, pankart tartışması yaşandı
Teröre karşı sessiz yürüyüşte, pankart tartışması yaşandı
Teröre karşı sessiz yürüyüşte, pankart tartışması yaşandı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Teröre karşı sessiz yürüyüşte, pankart tartışması yaşandı - Son Dakika Spor


Son Dakika

Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Kırmızı Oda'daki kadına şiddet yanlısı sözler sosyal medyada gündem oldu Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi