Son Dakika Haberleri: Teröristin İfadesi Kandil'deki Sapkın İlişkileri Gözler Önüne Serdi

Teröristin İfadesi Kandil'deki Sapkın İlişkileri Gözler Önüne Serdi

4 ay önce

Güvenlik güçlerine 12 Eylül'de teslim olan bir teröristin ifadesi, terör örgütü PKK içindeki sapkın ilişkileri gözler önüne serdi.

Güvenlik güçlerine 12 Eylül'de teslim olan bir teröristin ifadesi, terör örgütü PKK içindeki sapkın ilişkileri gözler önüne serdi.

İNFAZ EDİLMEKTEN KORKUP AVRUPA'YA KAÇTILAR

Güvenlik güçlerine 12 Eylül'de teslim olan T.G. isimli terörist, ifadesinde elebaşı Murat Karayılan'ın çarpık ilişki içinde oldukları bir kadın terörist yüzünden kendi korumasıyla kavga ettiğini, korumasının bu kavga sonucunda Ç.E. isimli kadın teröristle Avrupa'ya kaçtığını, kaçmalarının sebebinin örgüt içinde giderek yaygınlaşan infazlardan çekinmeleri olabileceğini söyledi.

DÜŞÜK POZİSYONDAKİ ERKEK TERÖRİSTLE İLİŞKİSİ YÜZÜNDEN MEVKİSİ DÜŞÜRÜLDÜ

Teslim olan terörist, Munzur bölgesinde S.G. adlı bir erkek teröristin benzer nedenle infaz edildiğini anlattı. Etkin durumda olan Z.S. isimli diğer bir kadın teröristin ise kendinden düşük pozisyondaki bir erkek teröristle ilişkisi yüzünden daha düşük bir mevkiye getirildiğini ifade eden T.G. isimli terörist, üst seviyelerdeki teröristlerin kendi zevklerini düşünürken diğer teröristlerin izbe mağaralarda köle gibi çalışmaya veya çatışmalarda ölüme gönderildiğini aktardı.
Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu Mültecileri Kabul Eden Avrupa Ülkesine Türklerden Rekor Başvuru

Boluspor, Galatasaray Maçında Kritik Goller Kaçıran İsmail Haktan Odabaşı ile Yollarını Ayırdı