Son Dakika Haberleri: Teröristler, Evlilik Dışı İlişkilerden Doğan Bebekleri Satıyor

Teröristler, Evlilik Dışı İlişkilerden Doğan Bebekleri Satıyor

5 gün önce İlandır

Bölücü hainler, evlilik dışı ilişkilerden doğan bebekleri satıyorGüvenlik güçlerine 24 Eylül 2018 tarihinde teslim olan bir kadın terörist ifadesinde, Suriye’de terör örgütü tarafından kullanılan bir hastanede E.A.

Teröristler, Evlilik Dışı İlişkilerden Doğan Bebekleri Satıyor, System.String[]
Bölücü hainler, evlilik dışı ilişkilerden doğan bebekleri satıyor

Güvenlik güçlerine 24 Eylül 2018 tarihinde teslim olan bir kadın terörist ifadesinde, Suriye'de terör örgütü tarafından kullanılan bir hastanede E.A. isminde diğer bir teröristin kendisine tecavüz ettiğini, hamile kalması üzerine Eylül 2017'de doğum için bölgede bir başka hastaneye gönderildiğini ve doğum yaptığını, örgütün doğan çocuğa Avrupa'da satmak üzere el koyduğunu anlattı.

Kendi çocuğuyla beraber birçok çocuğun da Avrupa'da satıldığını belirten terörist, olay sonrası, örgütün moral olsun diye kendisini üst düzey bir kadın teröristin yanına görevlendirmek istediğini, ancak örgütün iç yüzünü gördüğü için bunu reddettiğini ve kaçarak teslim olduğunu ifadesine ekledi. - ANKARASuudi Arabistan'dan ABD-YPG/PKK İşbirliğine 100 Milyon Dolar Daha Altınlarını Alıp Kaçan Kadının Fotoğrafını Herkese Gösteriyor: Uzak Durun

Rusya, ABD'nin Kürt Devleti Planını Deşifre Etti Çin, Müslüman Türk Çocukları Toplayıp Yetimhanelere Yerleştiriliyor