Teröristlerden, Türkiye-Pakistan tatbikatı üzerinden alçak propaganda - Son Dakika

Teröristlerden, Türkiye-Pakistan tatbikatı üzerinden alçak propaganda

20.10.2019 20:17

Türkiye'nin başarılı operasyonu sonrası hain teröristler sosyal medyada "Rojova'da Kürt askerlerden merhamet dileyen "Ana kuzusu" notuyla bir fotoğraf yayınlayıp propaganda yapmak istedi. Gerçek fotoğrafın ortaya çıkmasıyla birlikte teröristlerin propaganda oyunu ellerinde patladı.

Türkiye'nin harekatı sonrasında, terör koridorunun yok edilmesine karşı çıkan PKK seviciler, sosyal medya üzerinden alçak propagandalara başladı. Harekata dair birçok yalan haber servis edilirken, Türkiye ile Pakistan'ın düzenlediği bir tatbikat görüntüsü PKK yanlıları tarafından mide bulandıran bir yalanla sunuldu.

TÜRK ASKERİNE "ANA KUZUSU" DENİLDİ

Barış Pınarı Harekatı'nın düzenlenmesini istemeyen bir terör yanlısı, ortak Türkiye-Pakistan tatbikatını, "Bu senin eserin Erdoğan, gurur duyuyor musun? Rojava'da Kürt askerlerden merhamet dileyen bir "Ana kuzusu" ifadeleriyle paylayarak alçak bir propagandaya imza atmak istedi. Gerçek fotoğrafların ortaya çıkmasının arından teröristlerin alçak oyunu gerçekleşmedi.

İşte alçak teröristlerin başarısızlıkla sonuçlanan fotoğraf oyunu:

Teröristlerden, Türkiye-Pakistan tatbikatı üzerinden alçak propaganda

Son Dakika Politika Teröristlerden, Türkiye-Pakistan tatbikatı üzerinden alçak propaganda - Son Dakika


Son Dakika

Acımasızca dövüldükten sonra felç kalan İngiliz taraftar, hayatını kaybetti 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Eğitim ve öğretim yardımı ödemeleri bugün başladı 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Kırklareli'nde koronavirüs tedbirleri kapsamında vefat edenlerin defin günü, yeri ve saati söylenmeyecek Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı