Teröristlere yardım ve yataklık yapan çoban tutuklandı - Son Dakika

Teröristlere yardım ve yataklık yapan çoban tutuklandı

08.04.2021 23:19
Teröristlere yardım ve yataklık yapan çoban tutuklandı, System.String[]

Adıyaman'da PKK'lı teröristlere yardım ve yataklık yaptığı tespit edilen çoban tutuklandı.

Adıyaman'da PKK'lı teröristlere yardım ve yataklık yaptığı tespit edilen çoban tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, Adıyaman Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kömür Beldesi kırsalında terör örgütü PKK mensuplarına yardım ve yataklık yaptığı tespit edilen A.S'yi gözaltına aldı.

Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen A.S. çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

A.S'nin örgüt üyelerinin kendisine verdiği dövizi Adıyaman merkezdeki kuyumcularda bozdurduğu, ihtiyaç listelerini temin ettiği öğrenildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Teröristlere yardım ve yataklık yapan çoban tutuklandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İngiltere'nin en önemli gazetelerinden Mirror, Giroud'nun Fenerbahçe ile anlaştığını iddia etti İngiltere'nin en önemli gazetelerinden Mirror, Giroud'nun Fenerbahçe ile anlaştığını iddia etti Son Dakika: Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında nitelikli dolandırıcılık suçundan soruşturma başlatıldı Son Dakika: Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında nitelikli dolandırıcılık suçundan soruşturma başlatıldı 2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş 2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler Uyuşturucu krizine giren genç kız ortalığı birbirine kattı, annesi ise fenalık geçirdi Uyuşturucu krizine giren genç kız ortalığı birbirine kattı, annesi ise fenalık geçirdi Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu da Kripto Tosuncuk! Thodex'in kurucusu siteyi kapatıp 2 milyar dolarla sırra kadem bastı Bu da Kripto Tosuncuk! Thodex'in kurucusu siteyi kapatıp 2 milyar dolarla sırra kadem bastı Durum vahim! Profesör Durum vahim! Profesör "İstanbul 45 dereceyi görecek, insanlar ölebilir" deyip tarih verdi