Son Dakika Haberleri: Ters Kelepçeyle Gözaltına Alınan Esnafa Emniyet Müdüründen Ziyaret

Ters Kelepçeyle Gözaltına Alınan Esnafa Emniyet Müdüründen Ziyaret

6 gün önce

ZONGULDAK'ta yaklaşık bir ay önce trafik polisiyle tartışan ve ardından ters kelepçe ile gözaltına alınan esnaf Korhan Kayhan'ı Emniyet Müdürü Metin Turanlı ziyaret etti.

Ters Kelepçeyle Gözaltına Alınan Esnafa Emniyet Müdüründen Ziyaret, System.String[]
ZONGULDAK'ta yaklaşık bir ay önce trafik polisiyle tartışan ve ardından ters kelepçe ile gözaltına alınan esnaf Korhan Kayhan'ı Emniyet Müdürü Metin Turanlı ziyaret etti. Kayhan, "Müdürümüz konuyla yakından ilgilendi. Kendi aramızda hallettik" dedi.

Olay, 20 Mart'ta meydana geldi. Yola koyulan dubaların arasından geçmek isteyen Korhan Kayhan fotoğraflarını çeken polisle tartıştı. Korhan Kayhan, tartışma üzerine polisler tarafından ters kelepçe yapılarak gözaltına alındı.  Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Turanlı, Korhan Kayhan'ın iş yerine ziyarette bulundu. Ziyaretle ilgili olarak sosyal medya hesabından emniyet müdürü Turanlı ile birlikte fotoğrafa paylaşan Korhan Kayhan, "Emniyet müdürümüze nazik ziyaretinden ötürü teşekkür ediyorum" yazdı.

Korhan Kayhan, yaşanan olayı kendi aralarında konuşarak çözdüklerini anlatarak, "Müdürümüz konuyla yakından ilgilendi. Yapılanın yanlış olduğunu söyledi. Ben de anlayışla karşıladım. Kendi aramızda hallettik. Olayla ilgili de şikayetim olmamıştı zaten" dedi. 

- Zonguldak
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 02:59 Kaynak: DHAGözü Dönen Genç, Kız Arkadaşına Mesaj Atan Adama Tuvaletin Önünde Kurşun Yağdırdı Bir Çocuk Babası Adam, Sosyal Medya Hesabından "Elveda, Allah'ım Sen Affet" Yazıp İntihar Etti TESK Başkanı Palandöken: Poşet Beyanname Süresi Bir Kez Daha Uzatılmalı 'İşte Anne' Projesine Katılan Kadınlara Ayda 2 Bin 80 TL Gelir İmkanı