Terzi'nin Plak Merakı - Son Dakika

Terzi'nin Plak Merakı

12.01.2012 15:21
Terzi'nin Plak Merakı, System.String[]

Hayrabolu ilçesinde yaşayan ve terzi olarak faaliyet gösteren Hasan Kızılarslan, dükkanında 1987 yılından bu yana sürekli olarak plak çalıyor.

Hayrabolu ilçesinde yaşayan ve terzi olarak faaliyet gösteren Hasan Kızılarslan, dükkanında 1987 yılından bu yana sürekli olarak plak çalıyor.

Kızılarslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1987 yılından bu yana terzilik yaptığını belirterek, şunları kaydetti:

"Dükkanımda elbise dikerken en büyük dostum iğnesini dahi değiştirmediğim 25 yıllık pikabımda çaldığım plaklar. Büyük keyif veriyor. 300'e yakın plak koleksiyonumla çocuklarım gibi ilgileniyorum. Plaklarımı saf alkolle temizleyerek bugünlere kadar getirdim. İş yerime radyo ve televizyon sokmadım. Sadece pikabımda çalan plakların müziklerini dinliyorum. Bana keyif verdiği gibi müşterilerimde büyük keyif alıyor."

Kızılarslan, plağın üzerine pikabın iğnesini koyarken çıkardığı sesin kendisini çok etkilediğini belirterek, koleksiyonunda Bülent Ersoy, Zeki Müren, Edip Akbayram, Rahmi Su ve Arif Sağ gibi birçok sanatçının plaklarını bulundurduğunu kaydetti.

- TEKİRDAĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Terzi'nin Plak Merakı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret