Terziler Odası'ndan İftar - Son Dakika

Terziler Odası'ndan İftar

17.06.2016 10:46
Terziler Odası'ndan İftar, System.String[]

Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Tarafından İftar programı düzenlendi.

Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Tarafından İftar programı düzenlendi.

Mavi Ay Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen program yapılan dua sonrası ilahi ve kasideler ile devam ederken ezan okunması ile oruçlar açıldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Hilmi Gümüş, Türkiye Terziler Federasyonu Başkanı Sinan Turhan, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı İbrahim Yiğit ile Tavşanlı'da faaliyet yürüten oda başkanları ve konfeksiyon işleriyle uğraşan esnafların aileleriyle katıldıkları iftar programında, Terziler Odası Başkanı Halil Sezer yaptığı açılış konuşmasından sonra oda faaliyetlerine destek veren kurum temsilcilerine teşekkür plaketi sundu.

Terziler Odası iftarında konuşan Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, bu tür organizasyonların önemine dikkat çekerek "Odalarımızın faaliyetlerini önemsiyoruz. Aktif bir şekilde üyelerinin sorunlarına çözüm aramalı, birliği sağlamadır. Bu akşam görüyorum ki esnaflarımız aileleriyle beraber salona gelmiş. Bu ortamın önemli olduğunu düşünüyorum. Bereket ayı Ramazan geldi, geliyor derken Bayrama yaklaşıyoruz. Hepinizin Ramazan Bayramını şimdiden kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra Terziler Odası Başkanı Halil Sezer'in plaket sunumunun ardından Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Ada Mesireliği'nde Üretici Bayanlar Birliği için düzenlenen tanıtım ve satış programında defile etkinliği gerçekleştiren moda evlerinin sahiplerine teşekkür plaketi vermesi ile son buldu. (Tİ -EFE) - KÜTAHYA

Terziler Odası'ndan İftar
Terziler Odası'ndan İftar
Terziler Odası'ndan İftar
Terziler Odası'ndan İftar
Terziler Odası'ndan İftar

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Terziler Odası'ndan İftar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'un. 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Selim Koçavalı hayatını kaybediyor Koronavirüs tedavisi gören Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı Cinsel ilişki teklifini reddettiği için kendisini vuran sevgilisini öldürmüştü! Tutuklanmasına karar verildi Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı