Tes Nevşehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı - Son Dakika

Tes Nevşehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

18.11.2013 10:52
Tes Nevşehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı, System.String[]

Türk Eğitim Sen (TES) Nevşehir Şubesi 5.Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Türk Eğitim Sen (TES) Nevşehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Kuruldaki seçimlere tek listeyle giren Başkan Mustafa Uğur güven tazeledi. Nevşehir Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’ndeki toplantıda açılış konuşmasını yapan Uğur, hükümetin Milli Eğitim'de deprem yaptıktan sonra sıranın üniversitelere geleceğini iddia etti.

Kamuoyunda son günlerin en önemli gündem maddeleri arasında yer alan dershanelerin kapatılması çalışmasına değinen Şube Başkanı Uğur, “Öğretmene sormadan sözlü notunu kaldırıyorum demesi, Milli Eğitim temel kanunlarından milli marşımızın ve Başöğretmenimiz'in çıkarılması, Başbakan’ın, '15 gün çalışıp üç ay yatıyorsunuz.' diye hakaret etmesi, hepsi artçı depremlerdir. Bizi bu artçı depremlerle alıştırıp yerele devredecekler. Andımız’ı kaldırdılar, bundan herkes milli bir heyecan alıyordu. Bizi geri zekâlılıkla, çağdışılıkla, 28 Şubat’tan beslenen piyonlar bizi 28 Şubat'çılıkla suçladılar. 28 Şubat'tan herkes mağdur oldu. Türkiye Kamu Sen ve onun iş kolları, Türk milletini seven, Türk milliyetçisiyim diyen, Başöğretmenim yanımda diyen siyasi partilerimizin çok azı da olsa onlar da aynı şeyi söylüyor. Şimdi iş, İstiklâl Marşı’nın kaldırılmasına gidecek. Milli Eğitim’i bitirdikleri anda sıra üniversitelere gelecek. Onun için birleşmeli ve kenetlenmeliyiz.” dedi.

Mustafa Uğur yeniden Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi Başkanlığı'na seçilirken yönetim kurulu Tayfur Urgenç, İlhami Genç, Cengiz Yurt, Fatih Arıkan, Mehmet Yalbırdak ve Sefa Atar'dan oluştu. Genel merkez üst kurul delegeliklerine ise Mustafa Uğur ve Nail Demirtaş seçildi.

Tes Nevşehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Tes Nevşehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Tes Nevşehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın bir gün gecikmeli istifasının nedeni belli oldu Son Dakika: Türkiye'de 24 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 161 kişi vefat etti, 7381 yeni vaka tespit edildi Elon Musk, Bill Gates'i geçerek en zengin ikinci insan oldu Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı Afganistan'da pazar yerinde çifte bombalı saldırı gerçekleşti: 14 ölü, 45 yaralı Melih Gökçek'ten Arınç'ın istifası hakkında ilk yorum: Bence yetmez