Teşkilat Bu Hafta Değirmen Köyünü Ziyarette - Son Dakika

Teşkilat Bu Hafta Değirmen Köyünü Ziyarette

16.04.2012 11:31
Teşkilat Bu Hafta Değirmen Köyünü Ziyarette

MHP Yıldırım ilçe teşkilatı mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Siyasetin ilçe binalarında değil sahada yapılması gerektiği konusundaki inancımız doğrultusunda bu hafta Değirmenönü mahallemizi ziyaret etttik.

Arkadaşlarımız ve mahalledeki hemşerilerimizle ülkemizin ve Yıldırımın sorunları konusunda istişare etme fırsatı bulduk. Biz camia olarak arkadaşlarımızla ve komşularımızla daha sık bir arada olmalı ve birbirini dinleyen ve anlamaya çalışan olmalıyız. Programı düzenleyen Değirmenönü mahalle temsilcimiz Muammer Yılmaz Bey'e ve ev sahipliği dolayı Selim Gürakar arkadaşımıza teşekkür eder programımıza katılan Karapınar temsilcimiz İbrahim Yıldırım, gönüllerimizin muhtarı Durali Avcı ve Gülbeyli Doğan,Bayram Horoz,Ahmet Erişti,Torun Kara,Bahattin Kasap,Hayati Güneş,Ersal Kurt,Yusuf Yıldırım, M.Ali Baktimur,Şeref Belen,Nihat Kurt ,Ramazan Ölmez, Medeni Birol, Veli Yılmaztürk,Mustafa Keskin, Erdoğan Yıldırım, Seyitali Yıldırım, Selvet Alaçan, Attila Alaçan, Ferhat Alaçan ve isimlerini yazamadığımız onlarca arkadaşımıza, Degirmenönü sakinlerine misafirperverliklerinden ötürü şükran ve saygılarımızı sunarız.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Teşkilat Bu Hafta Değirmen Köyünü Ziyarette - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement