Tesla Araçların Dokunmatik Ekranlarına Cuphead Oyunu Geliyor - Son Dakika

Tesla Araçların Dokunmatik Ekranlarına Cuphead Oyunu Geliyor

02.06.2019 22:07
Tesla Araçların Dokunmatik Ekranlarına Cuphead Oyunu Geliyor, System.String[]

Tesla araçların ekranlarına retro grafiklere sahip bir oyun ekleniyor.

2014 yılında duyurulan ve resmi olarak 29 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürülen Cuphead oyunu, fazlasıyla basit gibi görünen ancak bir kere içine girildiğinde çıkışı neredeyse imkansız olan bir platform oyunu. Tesla ise bu oyunu elektrikli araçlarının dokunmatik ekranlarına getirmeyi planlıyor.

Studio MDHR tarafından geliştirilen ve yakın zamanda Xbox One ve PC platformlarında 3 milyon satışa ulaşan Cuphead'in göze oldukça tanıdık gelen başkahramanı, 1930'lu yıllarda yayınlanan bir karikatürden esinlenerek oluşturulmuş. ABD merkezli video oyunu ve eğlence sitesi IGN tarafından yayınlanan bir habere göre ise Cuphead, çok yakında Tesla'nın Model 3, Model S ve Model X araçlarına geliyor.

Bahsi geçen araçların beyni olarak ifade edilen büyük dokunmatik ekranları aynı zamanda güçlü yonga setlerine de sahip. Cuphead oyununun bu ekranlar aracılığıyla kullanıcının eğlencesine sunulması planlanıyor. Şirketin CEO'su Elon Musk ile konuyla ilgili şu açıklamada bulundu:

"Cuphead üzerinde çalışıyoruz. Oyunun geliştiricileri bunu hayata geçirmemizde yardımcı oluyorlar. Güzel ve eğlenceli bir oyun ancak delicesine zor hem de sadistçe. Küçük sevimli bir Disney parçası gibi duruyor."

Tesla Araçların Dokunmatik Ekranlarına Cuphead Oyunu Geliyor

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Tesla Araçların Dokunmatik Ekranlarına Cuphead Oyunu Geliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız