Tesla ile Ford'tan Yılın Düellosu Geliyor - Son Dakika

Tesla ile Ford'tan Yılın Düellosu Geliyor

3 ay önce

Elon Musk, Tesla Cybertruck tanıtımı esnasında Ford ile ilgili gösterdiği video ile savaşı başlatan oldu Elon Musk'ın geçtiğimiz gün tanıtımını yapmasıyla gündeme gelen pick-up model Tesla Cybertruck gözünü Ford'a dikti. Elon Musk lansman esnasında Cybertruck'ın Ford F-150'yi hızla yokuş yukarı çekerken olan bir videosunu izletmesiyle başlayan bu ikili düellonun kimin zaferiyle sonuçlanacağı merak konusu.

Tesla ile Ford'tan Yılın Düellosu Geliyor, System.String[]

Elon Musk, Tesla Cybertruck tanıtımı esnasında Ford ile ilgili gösterdiği video ile savaşı başlatan oldu

Elon Musk'ın geçtiğimiz gün tanıtımını yapmasıyla gündeme gelen pick-up model Tesla Cybertruck gözünü Ford'a dikti.

Elon Musk lansman esnasında Cybertruck'ın Ford F-150'yi hızla yokuş yukarı çekerken olan bir videosunu izletmesiyle başlayan bu ikili düellonun kimin zaferiyle sonuçlanacağı merak konusu.

Ford'tan gelen en son cevapta ise Elon Musk'tan onlara da bir Cybertruck göndermesini ve videosunu paylaştıkları testin aynısını kendi fabrikalarında da yapmak istedikleri yer alıyordu. Bakalım hangi markanın yeni pick-up'ı diğeri üzerinde net bir zafer kazanacak?

Kaynak: Yüksek Teknoloji

Haber Yayın Tarihi: 27.11.2019 09:00 Son Dakika

Yaşlı çift, tavuk yumurtasından günlük 800 lira kazanıyor
Atakan Kayalar'dan "Uzaylılara inanıyor musun?" sorusuna bir garip cevap Eski kulüp başkanı, aracının içerisinde başına ateş ederek intihar etti