Tetaş Genel Müdürü Gökkaya, Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Tetaş Genel Müdürü Gökkaya, Hayatını Kaybetti

06.02.2013 00:38
Tetaş Genel Müdürü Gökkaya, Hayatını Kaybetti

Türkiye Elektrik Ticaret Anonim Şirketi (TETAŞ) Genel Müdürü Hacı Duran Gökkaya, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Türkiye Elektrik Ticaret Anonim Şirketi (TETAŞ) Genel Müdürü Hacı Duran Gökkaya, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Bir otelde spor yaptığı sırada fenalaşarak Bayındır Hastanesi acil servisine kaldırılan TETAŞ Genel Müdürü Gökkaya, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Gökkaya'nın geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Gökkaya'nın vefatını öğrenen yakınları ve mesai arkadaşları, hastaneye akın etti.

GÖKKAYA'NIN ÖZGEÇMİŞİ

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinin Büyükkızılcık beldesinde 1955 yılında doğan Gökkaya, 1980 yılında Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi'nde lisans, 1992 yılında Gazi Üniversitesi'nde kamu yönetimi lisans üstü, 2006 yılında da Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi'nde iktisat doktorasını tamamlamıştı.

Gökkaya, sırasıyla Devlet İstatistik Enstitüsü, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, KOSGEB, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.'de çalışmıştı. 12 Mayıs 2003 tarihinde TETAŞ'a Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanan Gökkaya, bu görevini yürütmekteydi. Gökkaya, evli ve 4 çocuk babası idi. - ANKARA

Bulgarlardan sonra şimdi de Gürcüler! Türkiye sınırını geçip ülkelerine bidon bidon yağ taşıyorlar Bulgarlardan sonra şimdi de Gürcüler! Türkiye sınırını geçip ülkelerine bidon bidon yağ taşıyorlar Türkiye'nin Eski İsrail Büyükelçisi Tan: 'Türkiye'nin Fabrika Ayarlarına Döndürülmesine Yönelik Çabanın İnandırıcı Olması Sadece İkili İlişkileri... Türkiye'nin Eski İsrail Büyükelçisi Tan: 'Türkiye'nin Fabrika Ayarlarına Döndürülmesine Yönelik Çabanın İnandırıcı Olması Sadece İkili İlişkileri... Geçtiğimiz yıl para kazandırdı, ekmeyen kalmadı Geçtiğimiz yıl para kazandırdı, ekmeyen kalmadı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Tetaş Genel Müdürü Gökkaya, Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement